slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

20 квітня до Вінниці завітали почесні гості – представники канадського муніципалітету та експерти міжнародного проекту допомоги «ПРОМІС». Разом із вінницькими фахівцями вони обговорили результати реалізації проекту «Місто зі змістом: простір комунікації та партисипації».
Докладніше
Вісім українських громад напрацювали пропозиції з вдосконалення бюджетів участі
У Білій Церкві, Балтській ОТГ, Дрогобичі, Кропивницькому, Білозірській ОТГ, Миргороді, Миколаєві та Долині оцінили процес впровадження громадського бюджету. Семінари “Оцінка розвитку та вдосконалення громадського бюджету” провели експерти Фундації ПАУСІ у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, залучення та активізація громадянського суспільства».
Докладніше
У КП «Кременчук Інвест» проведено тренінг «Підготовка інвестиційних проектів»
28 березня 2018 року в офісі КП «Кременчук Інвест» відбувся тренінг «Підготовка інвестиційних проектів», що реалізується в рамках проекту «Створення умов для роботи з інвестором через облаштування конференц-зали для проведення бізнес-заходів» за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Львові відбувся VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування
22-23 березня 2018 року у м.Львові відбувся VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, організований Інститутом міста Львова, Львівською міською радою та ГО Інститут Просвіти за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Інвестиційний паспорт може стати рушійною силою розвитку Івано-Франківської області та джерелом нових рішень для бізнесу
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю керівників структурних підрозділів ОДА та представників проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, відбулася нарада з підготовки інвестиційного паспорту області.
Докладніше
Як Проект ПРОМІС підтримує соціальні інновації у містах-партнерах: успішний старт вінницького Хабу
В рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проект ПРОМІС надав фінансову допомогу вінницькому Хабу на розробку його стратегічних документів. Сам Хаб покликаний стати платформою для постійної та динамічної взаємодії влади міста та громадянського суспільства.
Докладніше
Тренінг з маркетингу території та брендування ОТГ відбувся в Запорізькому РВ АМУ
23 березня в Запорізькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся тренінг на тему: «Маркетинг території: від ідеї бренду ОТГ до його просування. Можливості АСМС для громад Запорізької області». Захід організовано в рамках спільної програми Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) за підтримки Постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради.
Докладніше
Відбувся другий навчально-ознайомчий візит представників міст-партнерів Проекту ПРОМІС до Польщі, 4-10 березня 2018 року
Цього разу учасники відвідали тримісто- агломерацію на півночі Польщі, яка об’єднує такі міста, як Гданськ, Сопот та Гдиню, та міста Косцежина і Картузи в Поморському воєводстві.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку
14 березня 2018 року Проект ПРОМІС спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest провів Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку (CDIForum2018), який цьогоріч був присвячений інвестиціям та інституціям місцевого розвитку. Це вже п’ятий Форум інституцій місцевого розвитку, організований Проектом ПРОМІС разом з партнерами за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Більше ... Load ...