slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Продовжуємо конкурс грантів в рамках Фонду сприяння МСП
Вінницька область – Жмеринка, Ладижин, Хмільник
Івано-Франківська область – Івано-Франківськ, Долина, Коломия, Яремче
Запорізька область – Бердянськ, Енергодар, Мелітополь
Полтавська область – Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Миргород
Докладніше
Форум місцевого самоврядування у Львові — подія для тих, хто впливає на темпи та розвиток реформи місцевого самоврядування
15 березня у Львові відбувся VII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який зібрав більше 250 учасників зі всієї України. Форум щороку стає територією для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.
Докладніше
У Мелітополі обговорили проект інвестицийного паспорта міста
19 березня у Мелітополь з робочим візитом завітав провідний спеціаліст з розробки бізнес стратегій Департаменту економічних інвестицій та розвитку, міської структури та корпоративного стратегічного розвитку м. Едмонтон, Канада, Кент МакМалін. У ході візиту він зустрівся з Мелітопольським міським головою Сергієм Мінько. Також у конференц-залі Інклюзивно-ресурсного центру відбулась зустріч Кента МакМаліна з представниками міської влади та Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Канадський експерт ділиться досвідом залучення інвестицій із запорізькими фахівцями
В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч з канадським експертом з інвестицій та місцевого економічного розвитку Кентом МакМалліном з метою обміну знаннями та практичним досвідом у сфері інвестиційної діяльності для представників органів влади за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).
Докладніше
Проект ПРОМІС провів конференцію з муніципального маркетингу та брендингу
12-13 березня 2019 року у м.Києві в рамках Проекту ПРОМІС відбулася міжнародна конференція «Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг». Під час дводенної конференції були висвітлені теоретичні та практичні аспекти муніципального брендингу й маркетингу. У конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, українські та іноземні експерти.
Докладніше
У Запоріжжі обговорили перспективи і проблеми соціального підприємництва
Сьогодні, 6 березня, у Запорізькій торгово-промисловій палаті пройшло перше засідання у форматі «круглого столу» з обміну досвідом розвитку соціального підприємництва. У засіданні взяли участь представники обласної та міської влади, Запорізької торгово-промислової палати, соціальних підприємств і громадських організацій. Захід організовано виконавчим комітетом Запорізької міської ради за участі представників Проекту «ПРОМІС».
Докладніше
Олександр Кучеренко: «Вінниця – це місто, де ми можемо ставити найбільш складні завдання і опробовувати найбільш сучасні практики»
Сьогодні, 6 березня, у Вінницькій міській раді відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку, створеного для впровадження Проекту ПРОМІС у місті Вінниці. Представники міської ради та ПРОМІС підбили підсумки спільної роботи з реалізації низки ініціатив, а також обговорили плани подальшої співпраці.
Докладніше
В Івано-Франківську відбувся семінар-тренінг зі стратегічної екологічної оцінки
5 березня в рамках Проекту ПРОМІС в Івано-Франківську відбувся семінар-тренінг зі стратегічної екологічної оцінки, на якому обговорювалося її значення, законодавчі засади, основні принципи реалізації та елементи.
Докладніше
Центр підтримки експорту м. Запоріжжя презентував «Абетку експортера»
Під час засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати, до складу якої входять провідні компанії регіону, було презентовано практичний посібник «Абетка експортера». Видання є частиною діяльності Центру підтримки експорту м. Запоріжжя, що заснований Запорізькою ТПП і Агенцією регіонального розвитку Запорізької області за сприяння Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Дано старт створенню Громадської спілки «Асоціація виробників Мелітопольської черешні»
27 лютого у Центрі надання адміністративних послуг відбулася робоча зустріч з головним експертом Проекту ПРОМІС Валерієм Кокотем на тему "Обговорення співпраці щодо створення Асоціації виробників мелітопольської черешні".
Докладніше
Більше ... Load ...