slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Запорізькі громади на «InCoForum-2018» представляють свої можливості для потенційних інвесторів
У рамках ІІІ Міжнародного форуму «InCoForum-2018» у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося відкриття спеціалізованих виставок: «Кооперація територіальних громад», «Будівництво та енергозбереження», «Зроблено в Запоріжжі».
Докладніше
«InCo Forum-2018» став презентаційним майданчиком для інвестиційних проектів запорізьких громад
12 жовтня за підтримки Проекту ПРОМІС у м.Запоріжжі відбувся Міжнародний форум з інтеграції та кооперації «InCo Forum-2018», метою якого стало посилення спроможності економічного розвитку ОТГ шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої та зовнішньої кооперації між громадами та компаніями.
Докладніше
Проект ПРОМІС спільно з Полтавською ОДА провів «Діалогову платформу #Полтавщина інвестиційна»
10 жовтня 2018 року в м. Полтава Проект ПРОМІС спільно з Полтавською ОДА провів «Діалогову платформу #Полтавщина інвестиційна». Захід є продовженням минулорічного економічного форуму, який показав можливості й потенціал Полтавщини.
Докладніше
Проект ПРОМІС допоможе Жмеринці покращити екологічний стан довкілля на місцевому рівні
Федерація канадських муніципалітетів та виконавчий комітет Жмеринської міської ради підписали Угоду про реалізацію проекту «Роздільний метод збирання твердих побутових відходів – запорука чистоти у місті Жмеринка». Проект фінансується в рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС в Івано-Франківську відбувся 4-й Міжнародний інвестиційно-економічний форум
За підтримки Проекту ПРОМІС 28 жовтня у м.Івано-Франківськ відбувся IV Міжнародний інвестиційно-економічний форум "Партнерство та Перспектива". Під час форуму Ігор Лепьошкін, головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС, представив результати співпраці Проекту ПРОМІС з Івано-Франківськом, а також розповів про наступні спільні проекти.
Докладніше
Запорізьким випускникам курсів професійної перекваліфікації учасників АТО вручили дипломи
25 вересня відбулось урочисте вручення дипломів першим 20 учасникам АТО, які пройшли навчання в рамках проекту «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в м. Запоріжжі», що фінансується в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС вивчали досвід Кривого Рогу з впровадження стратегії розвитку міста
З 20 по 21 вересня 2018 р. представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС перебували у навчальній поїздці «Моніторинг впровадження Стратегії розвитку міста» у м. Кривий Ріг, у ході якої відбувся обмін досвідом у сфері розробки та впровадження стратегій розвитку міст. Кривий Ріг був містом-партнером проекту міжнародної технічної допомоги Місцевий економічний розвиток міст України (Проект МЕРМ), який Федерація канадських муніципалітетів успішно реалізовувала протягом 2010-2014 років. Зокрема, в рамках Проекту МЕРМ було розроблено та успішно впроваджено Стратегічний план розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року.
Докладніше
Проект ПРОМІС показав містам-партнерам кращі практики жіночого підприємництва міста Вінниці
З 19 по 21 вересня відбувалася навчальна поїздка з питань розвитку жіночого підприємництва до м.Вінниці, організована Проектом ПРОМІС для міст-партнерів з Полтавської, Івано-Франківської та Запорізької області. У ході навчальної поїздки учасники ознайомилися з кращими практиками жіночого підприємництва Вінниці, отримали цінні знання та корисні навички щодо заснування та розвитку жіночого підприємництва, дізналися, яку роль у просуванні та розвитку жіночого підприємництва відіграють органи місцевого самоврядування, громадські організації та бізнес-об’єднання.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Вінниці відкрили перший інклюзивний манікюрний салон
У м.Вінниці в Центрі реабілітації людей з інвалідністю "Гармонія" відкрили перший інклюзивний манікюрний салон. Відкриття салону відбулося в рамках проекту "Соціалізація людей з інвалідністю через підприємницьку діяльність", який ГО "Гармонія" впроваджує за фінансування Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Проект ПРОМІС та влада Мелітополя продовжують роботу над розробкою стратегії розвитку міста
З метою розробки Стратегії розвитку міста Мелітополь до 2030 року, 13 вересня 2018 року в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулося чергове засідання Робочої групи.
Докладніше
Більше ... Load ...