slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств
Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами
Докладніше
Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП
Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП до міста-партнера Кременчука з метою сприяти обміну досвідом у сфері відкритого демократичного врядування, надання якісних адміністративних послуг та роботи ЦНАП між різними містами. Дводенна навчальна поїздка до Кременчука, який має один з найкращих ЦНАПів в Україні, показала її учасникам кращий український досвід надання адміністравних послуг.
Докладніше
Проект ПРОМІС показав українським мерам успішний канадський досвід міжмуніципальної співпраці
З 21 липня по 1 серпня 2018 року в рамках Проекту ПРОМІС відбувалася навчальна поїздка до Канади для очільників міст-партнерів Проекту. Вона була присвячена вивченню канадського досвіду міжмуніципальної співпраці, а також регіонального та місцевого економічного розвитку.
Докладніше
На Вінниччині за участю ПРОМІС відбувся майстер-клас з використання системи ProZorro.Продажі
1 серпня у м.Вінниця за участю керівника групи експертів Проекту ПРОМІС Ігоря Лепьошкіна відбулося засідання круглого столу з питань використання ETC «ProZorro. Продажі» для продажу об’єктів малої приватизації, оренди комунального майна.
Докладніше
Представники малого та середнього бізнесу, діяльність яких підтримує Проект ПРОМІС, зустрілися з канадським міністром
19 липня у м.Києві відбулася зустріч команди Проекту ПРОМІС з Міністром міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо в рамках її офіційного візиту до України, що триває з 18 по 23 липня. Під час зустрічі Міністр дізналася про напрямки діяльності Проекту ПРОМІС в Україні та ознайомилася з деякими соціальними підприємствами, бізнес-асоціаціями та громадськими організаціями, яким Проект ПРОМІС надає допомогу в рамках компоненту "Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств".
Докладніше
Андрій Федорів: “Ми – країна-тінейджер: у нас нічого немає, тому ми можемо все”
У середу 18 липня Вінниця на кілька годин стала Меккою найкращих рекламників країни: в один день сюди приїхали команди двох найсильніших маркетингових агенцій країни. Одна з них - компанія Fedoriv, яка розробляє бренд для Вінниці в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Проект ПРОМІС сприяє діяльності бізнес-асоціацій в Україні
18 липня у м.Києві Проект ПРОМІС спільно з Офісом з просування експорту провів круглий стіл на тему «Бізнес-асоціації в Україні: можливості та виклики», який надав його учасникам можливість у колі однодумців, партнерів та експертів обговорити роль та місце місцевих бізнес-асоціацій для підтримки та розвитку малих та середніх підприємств. Участь у заході взяли близько 60 представників різних бізнес-асоціацій.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів з Полтавської області
16-17 липня у м.Полтава Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів з Полтавської області. Протягом двох днів учасники тренінгу обговорили, як необхідно працювати з представниками органів місцевого самоврядування, яким чином побудувати репутацію ефективного журналіста за допомогою традиційних і нових способів висвітлення інформації з використанням різних інформаційних технологій і платформ, які є основні етичні проблеми української журналістики, що таке якісні новини, як висвітлювати корупцію та делікатні теми, а також як проводити журналістські розслідування.
Докладніше
Запорізьких журналістів навчили викривати фейки
Проект ПРОМІС провів у Запоріжжі дводенний тренінг для місцевих журналістів, залучивши до проведення тренінгу всесвітньо відомого журналіста, лауреата престижної нагороди Emmy Award за свою роботу з VICE та серію репортажів про вторгнення російських військ на схід України Саймона Островського
Докладніше
У Хмільницькій міській раді Проект ПРОМІС оголосив про початок конкурсу грантів
12 липня 2018 року у конференц-залі Хмільницької міської ради відбулася презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), під час якої було оголошено початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
Розробка маркетингової стратегії міста в рамках Проекту ПРОМІС
10 липня відбулося засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Миргород. Головний експерт та керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін представив склад робочої групи і поділився досвідом роботи з впровадження Проекту в інших містах України.
Докладніше
Більше ... Load ...