slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Адміністративні послуги стають ще доступнішими: сервіс «Мобільний адміністратор» віднедавна працює і в Запоріжжі
Міська влада Запоріжжя за підтримки Проекту ПРОМІС запустила послугу «Мобільний адміністратор». Унікальний сервіс створено для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які не здатні самостійно пересуватись, тому потребують отримання адміністративних і дозвільно-погоджувальних послуг за місцем проживання
Докладніше
Хаб «Місто змістів» — вінницька платформа для розвитку міста
«Місто змістів» сьогодні є центральним осередком і справжнім драйвером соціальної активності у Вінниці. В основі діяльності лежить ідея грамотного міжсекторального діалогу між громадськими активістами, місцевою владою та бізнесом. Упродовж 2019 року в хабі було проведено 476 заходів, організаторами яких стали 59 вінницьких і 26 всеукраїнських організацій громадянського суспільства (скорочено — ОГС), 7 міжнародних організацій, 17 структурних підрозділів міської ради й ОДА, а учасниками — майже 16 тис. осіб. Яким є внесок Проекту ПРОМІС у побудову такої моделі та що робить її успішною?
Докладніше
Сталість ініціатив та подальший розвиток муніципального сектору: представники міст-партнерів зустрілись на засіданні Спостережної ради Проекту ПРОМІС у Вінниці
17 грудня команда Проекту ПРОМІС, делегація Посольства Канади в Україні на чолі з пані Послом Ларісою Ґаладзою, представники Асоціації міст України та очільники 16 міст-партнерів зібрались у Вінниці на засіданні Спостережної ради Проекту. Зустріч присвятили обговоренню механізмів забезпечення сталості ініціатив, напрацьованих разом з Проектом ПРОМІС.
Докладніше
У Вінниці відбулося засідання Спостережної ради Проекту ПРОМІС
17 грудня відбулось засідання Спостережної ради Проекту ПРОМІС. На засіданні говорили про спільні проекти, які реалізовані з моменту початку співпраці, та ключові досягнення. За період роботи з Проектом ПРОМІС експертами, консультантами, фахівцями Вінницької міської ради та громадськістю було напрацьовано ряд стратегічних програмних документів, реалізація яких створює якісно нові можливості для розвитку у цих сферах.
Докладніше
У Києві пройшов Другий всеукраїнський форум міст-підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків за участі представниць Канади
12 грудня за підтримки Проекту ПРОМІС та Асоціації міст України у Києві пройшов Другий всеукраїнський форум міст-підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків “Методи та інструменти впровадження засад Хартії”. Цього року разом з експертами Проекту ПРОМІС та представниками українських міст в заході взяли участь сенаторка Донна Даско та очільниця муніципалітету Кот-де-Неж – Нoтр-Дам-де-Ґрас Сью Монтгомері.
Докладніше
Сенаторка Донна Даско та очільниця муніципалітету Монреаля Сью Монтгомері взяли участь в Українському жіночому конгресі
З 10 по 11 грудня у Києві пройшов головний захід у сфері гендерної політики в Україні — Третій український жіночий конгрес, одним з постійних партнерів якого є Проект ПРОМІС. На запрошення Федерації канадських муніципалітетів у Конгресі взяли участь канадська сенаторка Донна Даско та очільниця муніципалітету Кот-де-Неж – Нoтр-Дам-де-Ґрас, депутатка міської ради м. Монреаль, Канада Сью Монтгомері.
Докладніше
У Вінниці створять Першу в Україні Програму розвитку соціального підприємництва
У Вінницькій міській раді відбулось засідання Робочої групи з розробки Програми розвитку соціального підприємництва. До її складу увійшли експерти Проекту ПРОМІС, освітяни, представники громадських організацій, соціальних підприємств та бізнес-асоціацій. Вінниця стала першим українським містом, яке ініціювало створення системного документа з підтримки інклюзивного бізнесу.
Докладніше
Відбулось засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Долинського субрегіону
На сучасному етапі вже не викликає сумнівів у необхідності та актуальності планувальної діяльності на місцевому рівні. В Долинській громаді активно розвивається і запроваджується стратегічний підхід до планування сталого територіального розвитку. На засіданні Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Долинського субрегіону було проведено огляд завдань Плану реалізації Стратегії, що планувалися до виконання в 2019 році.
Докладніше
Більше ... Load ...