slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

У Хмільнику розпочався дводенний тренінг із питань гендерно орієнтованого бюджетування
У конференц-залі Хмільницької міської ради розпочався дводенний тренінг на тему: «Гендерно орієнтоване бюджетування в сучасних умовах» для керівників структурних підрозділів міської ради, Соколівського старостинського округу, громадського активу. Навчання проводиться за ініціативи Проекту ПРОМІС з метою впровадження на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади заходів у сфері гендерно орієнтованого бюджетування.
Докладніше
У Вінниці відбувся тренінг зі стратегічної екологічної оцінки
11-12 липня у м.Вінниця проводяться тренінги щодо стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документів у рамках Проекту ПРОМІС. У тренінгах беруть участь спеціалісти департаментів та управлінь, які розробляють стратегії регіонального розвитку та забезпечують проведення СЕО, Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Рівненської, Одеської та Миколаївської обласних державних адміністрацій.
Докладніше
ПРОМІС зміцнює муніципальний сектор в Україні: історія успіху Вінниці
Проект ПРОМІС допомагає містам-партнерам грамотно формувати співпрацю між різними рівнями влади та зміцнює потенціал муніципального сектору України. Це відбувається зокрема через посилення потенціалу службовців через спеціально розроблені навчальні програми. Вже 5425 службовців органів місцевого самоврядування з 296 міст та ОТГ України пройшли навчання завдяки Проекту ПРОМІС та фінансовій підтримці Уряду Канади. Серед них - Віталій Погосян, Директор Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради.
Докладніше
Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» у Полтаві працевлаштовує людей у складних життєвих обставинах
Громадська спілка «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» у місті Полтава працевлаштовує людей, що опинилися у складних життєвих обставинах. В рамках Фонду підтримки малого і середнього підприємництва Проекту ПРОМІС організація отримала фінансовий грант на закупівлю нового обладнання. Також команда ПРОМІС надала організації консультаційну допомогу та провела відповідне навчання. Основна мета такої допомоги – надати допомогу у вирішенні таких проблем, як соціальна нерівність та соціальна ізоляція, економічна нестабільність незахищених членів місцевої громади.
Докладніше
24 очільників українських міст та ОТГ взяли участь у Конференції з питань реформ в Україні у Торонто
Ця навчальна поїздка була організована Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) для новообраних керівників українських об'єднаних громад та інших делегатів навколо Конференції з питань реформ в Україні у Торонто та реалізувалася спільно проектами DOBRE, DESPRO, ПРОМІС і U-LEAD із фінансуванням від американського, канадського, німецького та швейцарського урядів.
Докладніше
На запрошення ФКМ Анастасія Попсуй взяла участь у конференції Women Deliver 2019
3–6 червня в місті Ванкувер, Канада, відбулася конференція Women Deliver 2019 - найбільший в світі захід, присвячений темі гендерної рівності, здоров'я, прав і добробуту всіх жінок і дівчат. Конференція мала на меті стати каталізатором для активістів та активісток, які працюють заради досягненням рівноправності в світі: поширити знання, запропонувати шляхи вирішення численних глобальних проблем.
Докладніше
О.Слобожан: «АМУ співпрацює з Проектом ПРОМІС над розбудовою спроможного місцевого самоврядування»
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан під час роботи Конференції з питань реформ в Україні Ukraine Reform Conference в Канаді презентував досягнення децентралізації, роль Асоціації міст України у процесах реформування та партнерство з Проектом ПРОМІС.
Докладніше
Відбувся круглий стіл на тему «Першочергові потреби органів місцевого самоврядування»
У Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Вінницької області 27 червня 2019 року відбувся круглий стіл на тему «Першочергові потреби органів місцевого самоврядування». У заході взяли участь представники апарату Вінницької ОДА, Проекту ПРОМІС, НАДУ, офісу Ради Європи в Україні, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Вінницької області.
Докладніше
Запорізькі фахівці вивчають стратегію екологічної оцінки
В облдержадміністрації розпочався дводенний семінар-тренінг щодо стратегічної екологічної оцінки документів. У заході взяли участь виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян, експерти та консультанти Проекту ПРОМІС, а також представники Донецької, Дніпропетровської, Черкаської та Херсонської облдержадміністрацій, представники громадських організацій.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС відбувся XV Український муніципальний форум
18-20 червня 2019 року у м. Одесі відбувся ХV Український муніципальний форум. Український муніципальний форум - це захід загальнонаціонального масштабу, який щорічно проводить Асоціація міст України (АМУ) з метою забезпечення ефективної платформи для навчання, обміну досвідом, ідеями та передовими українськими та іноземними практиками у сфері місцевого самоврядування та місцевого економічного розвитку, обговорення загроз та ризиків для здійснення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, вдосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади та підтримки економічного розвитку громад.
Докладніше
Більше ... Load ...