slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

У Горішніх Плавнях відбулося засідання з розробки інвестиційного паспорта міста
17 вересня у Горішньоплавнівській міській раді відбулося чергове робоче засідання за участю органів місцевого самоврядування та фахівців Проекту ПРОМІС. Темою засідання була розробка інвестиційного паспорта міста Горішні Плавні. Участь у роботі взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, спеціалісти департаменту економічного розвитку та ресурсів, представники управління архітектури і містобудування, сфери культури, спорту і туризму, бізнесу, ЗМІ.
Докладніше
У Полтаві представили Професійну програму підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку
16 вересня у Полтавській ОДА, під час круглого столу “Першочергові потреби органів місцевого самоврядування з підвищення кваліфікації кадрів”, представили Професійну програму підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку. Цю програму розробили українсько-канадський проект “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС) спільно з Національною академією державного управління при Президентові України та Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Полтавської області, а також вона погоджена Нацдержслужбою України.
Докладніше
У Вінниці відбувся VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України»
13 вересня у Вінниці за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина - бізнес в центрі України». Інвестиційний форум вже всьоме став майданчиком для активного ділового спілкування. На відкритті заходу з вітальними словами до присутніх звернулись керівники області та міста.
Докладніше
Промисловий туризм. Досвід Кривого Рогу вивчають на міжнародному форумі
У рамках проекту «Тиждень індустріальної культури» у Кривому Розі за підтримки Проекту ПРОМІС проходить міжнародний форум «Трансформація економіки індустріальних міст через розвиток туризму». Участь в представницькому заході взяв мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Асоціації "Національна туристична організація України", керівники промислових підприємств, а також провідні фахівці туристичної галузі з 15 міст України.
Докладніше
У Бердянську оцінили сталість результатів проектів, впроваджених за підтримки ПРОМІС
Оцінити сталість результатів ініціатив і проектів, які впроваджуються за підтримки Проекту ПРОМІС в місті Бердянськ, яким чином проект може допомогти в реалізації цих ініціатив — цим питанням було присвячене чергове засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування та розвитку, створеного для впровадження Проекту ПРОМІС в нашому місті. Провів засідання головний експерт, керівник групи експертів Проекту Ігор Лепьошкін, за участю консультанту Проекту Володимира Проскурніна та регіонального координатора проекту у Запорізькій області Світлани Кругляк.
Докладніше
У Мелітополі відбулося планування сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС
12 вересня відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування та розвитку для обговорення сталості результатів реалізації ініціатив і проектів, які впроваджуються за підтримки Проекту ПРОМІС у місті Мелітополі на тему:«Планування сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС».
Докладніше
У Полтаві працюють  над розробкою маркетингової стратегії та бренду міста
10 вересня у Полтаві у пресцентрі міського Будинку культури відбулась творча дискусійна зустріч щодо розробки бренду міста. Під час засідання члени робочих груп напрацьовували ідеї, які в подальшому будуть використані Проектом ПРОМІС для створення бренду міста.
Докладніше
У Житомирі за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся Форум “She Week for Democracy Development”
7 вересня у Житомирі відбувся Форум “She Week for Democracy Development”. Форум складався з двох панелей і воркшопів. Перша частина заходу була присвячена публічному врядуванню жінок в Україні, друга частина – work, home and family balance – жінки в науці, бізнесі, здоров’ї та спорті.
Докладніше
Над чим Коломийська ОТГ працюватиме до 2023 року
Сьогодні в ратуші спільно з експертами ПРОМІС був скорегований план реалізації Стратегії розвитку міста Коломиї на період до 2027 року. Зміни вносили у зв’язку з приєднанням до Коломиї сіл, щоб врахувати інтереси всіх населених пунктів Коломийської ОТГ.
Докладніше
Більше ... Load ...