slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Business Women’s Space у Запоріжжі: тут навчаються та працюють мами з дітьми
У 2019 році в Запоріжжі відкрився Business Women’s Space — перший у місті коворкінг-центр підтримки соціальних інновацій, жіночого підприємництва та стартап-кампаній. За 8 місяців простір відвідали понад 700 осіб. Коворкінг створила громадська організація «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) у межах Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств
Докладніше
Комфорт, якість, спрощення процедур: ЦНАП Полтавської міської ради удосконалюється
В Україні в межах реформи децентралізації вже створено біля 800 Центрів надання адміністративних послуг. Одним із гарних прикладів є ЦНАП Полтавської міської ради, який за останні 7 років збільшив кількість послуг для споживачів у 20 разів, а кількість адміністраторів — у 5 разів. Ряд особливо важливих оновлень у ЦНАПі відбувся завдяки фінансовій підтримці Проекту ПРОМІС у рамках Фонду підтримки ініціатив із демократичного врядування та розвитку.
Докладніше
Охорона довкілля як ключовий напрям стратегії міста: досвід Запоріжжя
Завдяки співпраці Запорізької міської ради з Проектом ПРОМІС під час розроблення стратегії розвитку міста, громаду Запоріжжя нарешті почули щодо болючої теми – стану довкілля. Повноцінно долучившись до процесу стратегічного планування, місцеві жителі та представники громадських організацій наполягли на врахуванні екологічних аспектів у подальшому розвитку міста.
Докладніше
Європейська хартія рівності жінок і чоловіків:  понад 60 міст України прагнуть забезпечити принципи гендерної рівності
Упродовж останніх чотирьох років Проект ПРОМІС у співпраці з Асоціацією міст України активно діє в напрямі впровадження гендерної рівності в Україні. Практичним інструментом реалізації політики рівності на місцевому рівні сьогодні стала Європейська хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. В Україні першим підписантом Хартії стала у 2017 році Вінниця, місто-партнер Проекту ПРОМІС. На цей час до неї приєдналися вже понад 60 українських міст
Докладніше
У Полтаві обговорили питання жіночого політичного лідерства на місцевому рівні
За підтримки Проекту ПРОМІС у Полтаві пройшла робоча зустріч Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України. Захід присвятили обговоренню розширення представництва жінок у владі.
Докладніше
У Хмільнику презентували проект розвитку туристичної галузі міста
У Хмільнику відбулась презентація проекту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», що реалізується ГО «Туристично-оздоровча Україна» у партнерстві з Хмільницькою міською радою та ГО “ПРАВО” за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
У Запоріжжі вирішують проблему із працевлаштуванням демобілізованих ветеранів АТО
Перед нашим суспільством уже кілька років поспіль стоїть важливе завдання: знайти ефективні методи допомоги людям, які пройшли війну.Проект ПРОМІС не стоїть осторонь проблем ветеранів і в рамках Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств спрямовує свої ресурси на підтримку ініціатив, що допомагають учасникам АТО отримати потрібну кваліфікацію та роботу.
Докладніше
У Полтаві обговорили питання гендерної рівності у контексті політичного лідерства
25 лютого у Полтаві розпочалося робоче засідання Секції з забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок Асоціації міст України. Засідання спрямоване на розгляд, обговорення питання гендерної рівності у різних сферах суспільно-політичної діяльності та напрацювання можливих напрямків розв’язання цього питання у контексті державного та міжнародного масштабів.
Докладніше
Івано-Франківськ — місто для життя. Як формувався бренд?
У 2019 році Івано-Франківська міська рада ухвалила рішення про затвердження бренду міста. Пошук оптимального варіанту логотипу був для франківців непростим і тривав кілька років. Досягти успіху в цьому важливому процесі допомогла співпраця міста з Проектом ПРОМІС.
Докладніше
Більше ... Load ...