slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Проект ПРОМІС провів День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХIIІ Українського муніципального форуму
18 -20 вересня 2017 року в м.Одесі відбувся ХIIІ Український муніципальний форум. Український муніципальний форум, організатором АМУ, є платформою для навчання, обміну досвідом та передовими українськими та іноземними практиками у сфері місцевого самоврядування та місцевого економічного розвитку
Докладніше
Проект  ПРОМІС розробив методологію оцінки якості надання адміністративних послуг ЦНАПами
Система оцінювання, яка представлена в нашому посібнику, дасть змогу одержувати об’єктивну інформацію щодо якості надання адмінпослуг та стане основою для оперативного ухвалення управлінських рішень з метою покращення та наближення рівня якості послуг до потреб споживача
Докладніше
На офіційному сайті Запорізької міської ради був оприлюднений проект Стратегії розвитку міста. Він розроблений за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
До кінця жовтня у Вінниці планується оновити програму сприяння залученню інвестицій
У Вінниці розпочала працювати робоча група, завданням якої є актуалізація Програми сприяння залученню інвестицій у м. Вінницю на 2014-2020 роки та внесення до неї змін, які будуть відображати сучасні можливості та завдання міста щодо покращення роботи з залученням нових інвесторів.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів перший тренінг для представників ЗМІ
27-28 липня 2017 р. у м. Києві відбувся тренінг для представників ЗМІ з міст-партнерів Проекту ПРОМІС на тему: «Журналістська діяльність, що заслуговує на довіру й повагу: нові та традиційні медіа-технології, робота з посадовими особами органів місцевого самоврядування».
Докладніше
Очільники українських міст пройшли навчання з брендингу, маркетингу та залучення інвестицій
20-21 липня відбулася навчальна сесія з місцевого економічного розвитку, організована громадською організацією «Клуб мерів» спільно з Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). У заході взяли участь міські голови та заступники з 35-ти міст 17-ти областей України.
Докладніше
ВАКАНСІЯ: Проект ПРОМІС відкриває вакансію Координатора ініціатив з розвитку МСП/ грант-менеджера
Координатор ініціатив з розвитку малого та середнього підприємництва / грант-менеджер працюватиме в тісній співпраці з членами команди київського офісу Проекту ПРОМІС над покращенням спроможності міст-партнерів створювати сприятливе середовище для розвитку МСП, та спільно з українськими й канадськими партнерами здійснюватиме керівництво, вирішуватиме адміністративні питання та відповідатиме за координацію ініціатив, що впроваджуються за кошти грантів і спрямовані на підтримку місцевого економічного розвитку та зростання МСП в 16 містах України
Докладніше
Влада та громада: як почути одне одного?
Нещодавно ПРОМІС провів у місті-курорті два круглих столи, присвячені проблемі взаємостосунків між владою та громадськими спілками і ЗМІ. Перший відбувся у конференц-залі Хмільницької міської ради. Участь у розмові взяли радник проекту ПРОМІС Кейді Ворд, експерт, журналіст «5 каналу» Андрій Сусленко, координатор проекту у Вінницькій області Світлана Бондар, хмільницький голова Сергій Редчик, посадовці мерії.
Докладніше
Маркетинг та брендинг міста для місцевого економічного розвитку – тренінг для міст-партнерів
4-6 липня у Києві відбувся триденний тренінг з маркетингу та брендингу міста для місцевого економічного розвитку. Проект ПРОМІС другий рік поспіль організовує такі тренінги для представників міських рад, неурядових організацій, комунальних установ, бізнес-спільноти міст-партнерів, які у подальшому працюватимуть над розробкою маркетингових стратегій, формуванням та просуванням брендів міст.
Докладніше
Семінар для дрогобичан щодо реалізації громадського бюджету
Для ініціативної групи Дрогобича 21-23 червня експертами фундації ПАУСІ - практиками громадських бюджетів, проводився семінар «Партиципаторний бюджет: шлях до налагодження діалогу у громаді».

Захід відбувся у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства». Проект реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.
Докладніше
Більше ... Load ...