slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств
Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами
Докладніше
В рамках Проекту ПРОМІС відбувся Перший всеукраїнський форум міст підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків
6 грудня 2018 року в рамках Проекту ПРОМІС відбувся Перший всеукраїнський форум міст-підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків (Хартії) «Методи та інструменти впровадження засад Хартії», метою якого було надати містам консультаційну та методологічну підтримку в процесі приєднання до Хартії, розробки, впровадження та моніторингу заходів, спрямовані на її виконання.
Докладніше
Миргородці створюють новий образ сучасного Миргорода
28 листопада в Миргороді відбулася творча зустріч на тему "Проекти "вирощування" бренду Миргорода". Учасники заходу, що проходив у форматі Open space, генерували ідеї для візуалізації міста різними цільовими аудиторіями. Головне завдання учасників – "виростити" образ Миргорода через проектні ідеї, які ляжуть в основу маркетингової стратегії міста. Допомагають містянам у творчій роботі консультанти Проекту "ПРОМІС".
Докладніше
У Києві відбулася Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу
22-23 листопада 2018 року в рамках Проекту ПРОМІС відбулася Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу. Її метою стало покращення обізнаності представників українських міст щодо новітніх підходів до інклюзивного розвитку бізнесу через аналіз успішних українських та міжнародних прикладів інновацій та інвестицій, що змінюють світ
Докладніше
У Бердянську прийнято Програму посилення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу
На черговій сесії міської ради прийнята Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Бердянськ на 2019-2021роки. Фахівці управління економічного розвитку виконкому спільно з експертами «ПРОМІС» здійснили дослідження та реальні опитування підприємців: які є проблеми і очікування, що бізнесу потрібно від влади і чим вона може бути корисною.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС 26-27 жовтня відбувся Міжнародний Форум практиків партиципації
26-27 жовтня 2018 року у м. Ірпінь за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся Міжнародний Форум практиків партиципації за участю експертів з України, Грузії, Польщі, Вірменії, Молдови, Британії та Німеччини. За підсумками Форуму була створена «Книга відкритого простору», до якої увійшли усі напрацювання Форуму.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Горішніх Плавнях відкрили Навчально-виробничий центр
1 листопада 2018 року у місті Горішні Плавні відбулося урочисте відкриття Навчально-виробничого центру, створення якого ініціювала громадська спілка "Спілка малих та середніх експортерів". Відкриття Центру відбулося за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС у рамках реалізації міської програми Просування продукції на зовнішні ринки, яка була розроблена за участю експертів Проекту ПРОМІС.
Докладніше
У Горішніх Плавнях відкрили Навчально-виробничий центр у рамках реалізації міської програми Просування продукції на зовнішні ринки
1 листопада у місті Горішні Плавні відбулося урочисте відкриття Навчально-виробничого центру при Спілці малих та середніх експортерів, створеного за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС. Відкриття Центру відбулося у рамках реалізації міської програми Просування продукції на зовнішні ринки, до розробки якої були долучені експерти Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Активні бердянці долучилися до створення бренду міста Бердянськ
31 жовтня у форматі “Відкритий простір” відбулася робоча зустріч на тему: «Бердянськ привабливий в усі сезони» в рамках розробки Маркетингової стратегії міста Бердянськ в рамках Проекту ПРОМІС. Головною метою обговорення з активними мешканцями міста було виявлення та формування ідей для позитивного туристичного іміджу Бердянська і просування його бренду.
Докладніше
Яким місту через 10 років бути, вирішували в Мелітополі
У Мелітополі продовжують працювати над стратегією розвитку міста до 2030 року. Вчора фахівці Проекту «ПРОМІС», які допомагають у формуванні документа, зустрілися з молоддю і дізналися їхню думку про те, як повинен виглядати Мелітополь через 10 років. Молодь взяла активну участь в дискусії і представила проекти того, як буде виглядати наше місто в майбутньому.
Докладніше
Більше ... Load ...