slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств
Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами
Докладніше
АСМС – сучасний інструмент муніципального управління
Автоматизована система муніципальної статистики була розроблена для Асоціації міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток», який у 2010–2015 роках впроваджувала ФКМ. Протягом 2017 року вже в рамках Проекту ПРОМІС було активізовано діяльність з підтримки АСМС та проведено ряд заходів для її сталого розвитку.
Докладніше
Вінниця – перше місто в Україні, яке підписало Європейську Хартію рівності чоловіків та жінок
Місто-партнер Проекту ПРОМІС – м.Вінниця – піонер у сфері забезпечення гендерної рівності в житті громади. Саме Вінниця першою серед усіх міст України приєдналася до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Таке рішення було ухвалене Вінницькою міською радою 23 червня 2017 року. За нього проголосувало 45 місцевих депутатів.
Докладніше
Міжнародна онлайн-кампанія «Інклюзія 2017»
Проект ПРОМІС долучився до проведення міжнародної онлайн-кампанії щодо інклюзії «Інклюзія 2017» з хештегами #Inclusion2Me та #InclusionMeans. Кампанію розпочав Уряд Канади з метою привернення уваги світового співтовариства до таких глобальних проблем, як ріст популізму, ксенофобії та екстремізму, ініціювання відповідних дискусій в соціальних медіа та подальшого напрацювання політик та програм, які сприятимуть інклюзії в суспільстві.
Докладніше
Проект ПРОМІС розпочинає розробку Стратегії сталості та впливу
З метою запуску процесу розробки Стратегії сталості та впливу, Проект ПРОМІС 13-14 грудня 2017 року провів навчальний семінар для представників міст-партнерів на тему «Впровадження змін на місцевому рівні: стратегії сталості та впливу, виклики та фактори успіху».
Докладніше
Проект ПРОМІС підтримав проведення Українського Жіночого Конгресу
Проект ПРОМІС активно підтримує ідею впровадження гендерної рівності в Україні як невід’ємного елементу демократичного розвитку держави. Саме тому Проект долучився до проведення Українського Жіночого Конгресу, який відбувся 22-23 листопада 2017 року у м.Києві. Метою Конгресу було створення публічної платформи, що сформує порядок денний з гендерної політики для Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, медіа-спільноти, приватного і громадського секторів, та забезпечить дотримання органами державної влади комплексного гендерного підходу при формуванні державної політики.
Докладніше
Стратегія розвитку «Запоріжжя – 2028» відображає амбітну ціль – перетворення Запоріжжя на сучасне європейське місто
На сесії Запорізької міської ради депутати проголосували за затвердження Стратегії розвитку міста Запоріжжя до 2028 року. Метою Стратегії є вирішення проблем місцевого розвитку, відновлення та збереження довкілля міста, підвищення конкурентоспроможності економіки, розвиток туризму, підвищення якості життя мешканців, шляхом залучення інвестицій і згуртування громади навколо ідеї сталого розвитку Запоріжжя.
Докладніше
ПРОМІС підтримав проведення Другого форуму практиків партиципації «Громадські бюджети від А до Я»
За підтримки Проекту ПРОМІС 16-17 листопада 2017 року відбувся Другий форум практиків партиципації «Громадські бюджети від А до Я», який став платформою для обміну досвідом, експертних дискусій та презентації успішних практик у сфері громадського бюджету.
Докладніше
Робоча комісія визначила найближчі завдання з розробки Стратегії розвитку м.Бердянськ
У вступному слові Володимир Чепурний відзначив, що Стратегія – це один із основних документів громади, який передбачає планування розвитку міста на майбутнє і спрямований на здійснення позитивних змін
Докладніше
Більше ... Load ...