slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Опитування Проекту ПРОМІС щодо рівня прозорості, відкритості та підзвітності місцевої влади
Проводимо опитування громадян у 16 містах-партнерах Проекту щодо рівня демократичності відкритості врядування. Просимо взяти участь у цьому опитуванні та допомогти оцінити ступінь відповідності діяльності ОМС принципам прозорості, відкритості та підзвітності
Докладніше
18 травня у Вінниці у хабі “Місто змістів” відбулася презентація нового бренду Вінниці “Місто ідей”
18 травня у вінницькому хабі “Місто змістів” відбулася презентація нового бренду Вінниці “Місто ідей”. Аби показати і розказати, чому вінницький бренд буде саме таким, до міста на День Європи приїхав особисто Андрій Федорів з командою. Розробка маркетингової стратегії та бренду міста Вінниці підтримується Проектом ПРОМІС.
Докладніше
На Вінниччині навчались, як застосовувати інвестиційний інструментарій для залучення інвестицій в громадах
16-17 травня за підтримки Проекту ПРОМІС спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Вінницької області відбувся 2-денний тренінг «Застосування інвестиційних інструментів в громадах». У заході взяли участь представники органів державної влади, об’єднаних територіальних громад, комунальних підприємств, експерти та фахівці Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Торік у Вінниці приріст прямих іноземних інвестицій становив 26,9 млн дол. США
 З метою залучення інвестицій у Вінницьку область Проект ПРОМІС та Вінницька міська рада спільними зусиллями розробили Програму сприяння залученню інвестицій у Вінницьку міську об’єднану територіальну громаду на 2018 – 2020 роки. 8 травня Директор департаменту економіки та інвестицій міської ради Віталій Погосян відзвітував про хід виконання Програми за 2018 рік.
Докладніше
Завершено проект «Інформаційні об’єкти міського середовища як інструмент покращення іміджу міста»
У місті Ладижині завершився проект «Інформаційні об’єкти міського середовища як інструмент покращення іміджу міста», який реалізувала Агенція місцевого економічного розвитку м. Ладижина за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС. Проект стартував 1 травня 2018 року.
Докладніше
Запорізькі громади вчаться застосовувати інвестиційні інструменти
В Запорізькій облдержадміністрації розпочато дводенний тренінг на тему: «Застосування інвестиційних інструментів у громадах». У заході взяли участь начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко, експерти та консультанти Проекту ПРОМІС Олександр Ігнатенко, Олександр Дудка, Світлана Кругляк, Володимир Мороз, представники територіальних громад Запорізької області.
Докладніше
У Ладижині встановили сітілайти
На вулицях Ладижина встановили двосторонні сітілайти в рамках реалізації проекту «Інформаційні об’єкти міського середовища як інструмент покращення іміджу міста», який реалізує АМЕР м. Ладижин за підтримки Проекту ПРОМІС
Докладніше
У Полтавській ОДА розпочався дводенний тренінг «Застосування інвестиційних інструментів у громадах»
У Полтавській ОДА розпочався дводенний семінар-тренінг для представників громад Полтавщини щодо застосування інвестиційних інструментів у громадах, який проходить за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА та Проекту ПРОМІС
Докладніше
У Вінниці за підтримки ПРОМІС стартував дводенний жіночий бізнес-форум VinLadyFest
17 квітня у Вінниці розпочався жіночий бізнес-форум VinLadyFest. У ньому беруть участь 150 учасниць із різних міст України. У ньому беруть участь 150 учасниць із різних міст України. Серед спікерів на форумі виступлять екс-Президент України Віктор Ющенко, засновник і перший декан Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), президент Київської школи економіки, Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014р) Павло Шеремета, заступник міського голови Владислав Скальський та інші.
Докладніше
Більше ... Load ...