slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств
Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами
Докладніше
День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму
19 червня 2018 року у Києві відбувся День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму. Захід відбувся в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Експерти ПРОМІС запронували «Меню місцевого економічного розвитку»
11-13 червня у м. Вінниця в приміщенні «NGO-Хаб» за сприяння Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради експерти Проекту ПРОМІС провели триденний тренінг для представників міст-партнерів Проекту ПРОМІС з Вінницької та Івано-Франківської областей на тему «Джерела та інструменти фінансування місцевого економічного розвитку».
Докладніше
За знаннями до найкомфортнішого міста України: у Вінниці вчать місцевому економічному розвитку
Як сприяти економічному зростанню та підвищити конкурентоспроможність міста? Як покращити якість життя мешканців та де шукати ефективні джерела фінансування для заходів і проектів для міст? Про це та багато іншого розповіли головний експерт Проекту ПРОМІС – Ігор Лепьошкін та голова центру громадської експертизи – Любомир Чорній.
Докладніше
У Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств
7 червня в Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств, створений в рамках проекту "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС) та оголосили про початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
У Полтаві стартувала програма конкурсу грантів для малих і середніх підприємств
Сьогодні, 7 червня, в Полтаві презентували Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств, що створений в рамках проекту “Партнерство для розвитку міст”. Під час презентації представники Фонду оголосили про початок конкурсу грантів.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Києві відбувся IV Національний експортний форум
Які можливості сьогодні пропонує держава вітчизняному експортеру для доступу українських товарів і послуг на закордонні ринки? Як максимально ефективно представити свій проект іноземному інвестору? Які подальші кроки реалізації Національної експортної стратегії? Відповіді на ці й інші питання шукали учасники перших двох панельних дискусій IV Національного експортного форуму в ТПП України.
Докладніше
Проект ПРОМІС виділяє кошти на професійну перекваліфікацію запоріжців – учасників АТО
Сьогодні у Запорізькій міській раді відбулось офіційне підписання Меморандуму про співпрацю запорізької міської влади, депутатського корпусу, громадськості з міжнародним проектом ПРОМІС, зокрема з його підрозділом – Фондом сприяння розвитку малих і середніх підприємств.
Докладніше
У Запоріжжі за підтримки ПРОМІС розпочав роботу «Еко Форум-2018»
Сьогодні в Запоріжжі розпочав роботу II спеціалізований міжнародний екологічний форум «Еко Форум-2018». Форум буде проходити з 30 травня по 1 червня у виставковому центрі «Козак-Палац». В урочистому відкритті заходу взяли участь міський голова Володимир Буряк, представники обласної влади, іноземні гості.
Докладніше
Більше ... Load ...