Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Cover

НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджувався Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, завершив свою роботу 31 березня 2021 року. Діяльність Проекту було спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного врядування та прискорення економічного розвитку. Для міст-партнерів розроблено і впроваджено стратегічні документи, проведено десятки навчальних заходів та успішно реалізовано ініціативи, які в комплексі створили міцну опору для якісних змін у громадах та розширили перспективу для їхнього зростання.  Про весь спектр реалізованих ініціатив та ключові досягнення Проекту ПРОМІС читайте у наших інфографіках та звіті про результати впровадження.


ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВПРОВАДЖЕННЯ


ІСТОРІЇ УСПІХУ

52 неймовірних історій про переваги стратегічних підходів, ефективну співпрацю та результати реалізації сміливих ідей, які вплинули на долі людей, відкрили для них цілком нові перспективи й можливості для самореалізації.

changing-sitties-01
changing-sitties-02
changing-sitties-03
changing-sitties-04
changing-sitties-05

МАПА РЕЗУЛЬТАТІВ

Інтерактивна мапа результатів діяльності Проекту ПРОМІС демонструє ключові напрацювання, підсумовуючи історію плідної співпраці з 16 містами-партнерами. Переходьте на мапу, натискайте інструментарій та дізнавайтесь про інновації запровадженні в містах-партнерах.