Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Акселератор креативних стартапів: як в Івано-Франківську підтримують розвиток жіночого підприємництва
In 2019, Ivano-Frankivsk saw the official opening of the studio workshop of the Women’s Creative Startup Accelerator. The accelerator supports women’s private enterprise, where specialized training courses and mentoring programs help women to develop their ability to do business successfully.
Докладніше
Меморандум про партнерство: Мережа «Місто змістів» та Вінницька міська рада домовилися про співпрацю
Громадська спілка «Місто Змістів» та Вінницька міська рада підписали Меморандум про партнерство. Документ передбачає співпрацю у таких напрямках: взаємодія «громада – влада», розвиток громадянського суспільства Вінниці та пошук глобальних змістів для розвитку міста.
Докладніше
Місто ідей: у чому секрет успіху бренда Вінниці
У травні 2019 року у Вінниці представили новостворений бренд міста, розроблений за сприяння Проекту ПРОМІС. Концепція бренда оформилась у слоган «Вінниця — місто ідей». Розробники вдало підкреслили те, що Вінниця сьогодні є містом із величезним потенціалом, де в комфортній і затишній атмосфері будь-які ідеї здатні прорости в успішний бізнес чи громадську ініціативу.
Докладніше
Ключові досягнення та пріоритети Проекту ПРОМІС на завершальну фазу: підсумки онлайн-засідання спостережної ради Проекту
11 червня 2020 року відбулось шосте засідання спостережної ради Проекту ПРОМІС. В ході зустрічі учасники здійснили огляд річного звіту за 5й рік 2019-2020) та планів на 6й завершальний рік діяльності Проекту.
Докладніше
АМУ оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив
Асоціація міст України в рамках Проекту ПРОМІС розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.
Докладніше
Проект ПРОМІС забезпечив ЦНАПи міст-партнерів засобами індивідуального захисту
Послаблення карантинних обмежень та поступове повернення до звичного ритму життя не скасовує нових реалій, що стали наслідками поширення COVID-19 на теренах України. Саме тому Проект ПРОМІС зосередив зусилля на допомозі 16 містам-партнерам у процесі подальшого безпечного надання адміністративних послуг жителям.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів серію вебінарів з кризових комунікацій для міст-партнерів
За підтримки Проекту ПРОМІС відбулась серія вебінарів з кризових комунікацій для представників органів місцевого самоврядування міст-партнерів, їх прес-служб та комунікаційних відділів міських рад.
Докладніше
У Миргороді запустили локальну FM-станцію
За підтримки Проекту ПРОМІС з 1 червня у Миргороді було запущено FM-станцію «Миргород». Для реалізації ініціативи Проект ПРОМІС придбав необхідне технічне обладнання. Почути «Миргород» тепер можна щодня на частоті 96,9 МГц.
Докладніше
У Бердянську презентували інвестиційний паспорт міста
За підтримки Проекту ПРОМІС у Бердянську створили власну інвестиційну візитівку – інвестиційний паспорт міста . Документ допоможе вивести відносини з інвесторами на новий рівень, оптимізувавши процеси комунікації та співпраці з ними.
Докладніше
Більше ... Load ...