slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Івано-Франківськ — місто для життя. Як формувався бренд?
У 2019 році Івано-Франківська міська рада ухвалила рішення про затвердження бренду міста. Пошук оптимального варіанту логотипу був для франківців непростим і тривав кілька років. Досягти успіху в цьому важливому процесі допомогла співпраця міста з Проектом ПРОМІС.
Докладніше
Енергодар упроваджує інструменти е-демократії: влада відкрито співпрацює з громадянами
Вже 4 роки поспіль в Енергодарі успішно працює ініціатива, що має на меті впровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні локальних проблем, допомагає самоорганізуватися й налагодити результативну співпрацю як із місцевою владою, так і з комунальними підприємствами. З 2012 року Фонд Східна Європа виконує проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», а в Енергодарі втілення цієї ініціативи відбулося за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Тренінг для самозайнятих жінок Запоріжжя
За підтримки Проекту ПРОМІС в Запоріжжі пройде тренінг для самозайнятих жінок. До участі запрошуються жінки-представниці місцевих громад області, жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості та інші жінки, які планують відкрити або ж вже розпочали свою справу.
Докладніше
В Івано-Франківську пройде тренінг для самозайнятих жінок
За підтримки Проекту ПРОМІС в Івано-франківську пройде тренінг для самозайнятих жінок. До участі запрошуються жінки-представниці місцевих громад області, жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості та інші жінки, які планують відкрити або ж вже розпочали свою справу.
Докладніше
У Полтаві провели тренінг щодо правильної роботи з системою «Prozorro.Продажі»
6 лютого Проект ПРОМІС у приміщенні полтавської обласної ради організував семінар-тренінг “Система «Prozorro.Продажі» як інструмент прозорого та ефективного управління державних майном: можливості та перспективи для регіонів”.
Докладніше
Громада Коломиї допомогла владі визначитися зі стратегією сталого розвитку міста на десятиріччя
Роботу над плануванням стратегічного розвитку Коломиї розпочали за підтримки Проекту ПРОМІС 4 роки тому. У 2027 році – переконані мешканці Коломиї – місто стане зразком якісного урбаністичного середовища, а також економічним і туристичним центром Прикарпаття. Такі два стратегічні напрями було обрано як вирішальні для подальшого розвитку економіки та міста загалом.
Докладніше
У Вінниці готують Програму розвитку соціального підприємництва
У Вінниці триває підготовка Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2023 роки. На другому засіданні робочої групи представники міської ради, громадськості, бізнесу та експерти Проекту ПРОМІС продовжують активно працювати над розробкою документа, що стане першим в Україні прикладом системного підходу до підтримки інклюзивного бізнесу.
Докладніше
Представники Асоціації муніципалітетів Манітоби відвідали українські міста
Офіційні представники Асоціації муніципалітетів Манітоби (AMM) повернулися з поїздки до України, де вони поділилися своїми поглядами з перспектив муніципального врядування в Канаді. Президент AMM Ральф Гроенінг та виконавчий директор Денис Волков відвідали Харків і Запоріжжя.
Докладніше
Розвиток громадського бюджетування в Енергодарі
Проект ПРОМІС активно підтримує впровадження громадського бюджетування в 15 містах-партнерах. Партиципаторне бюджетування – можливість ефективно використовувати бюджетні кошти, вирішуючи реальні потреби місцевих жителів. В Україні протягом останніх чотирьох років цей механізм став своєрідною «доброю угодою» між місцевими органами влади та громадськістю, а також новою можливістю для налагодження діалогу.
Докладніше
Експерти Проекту ПРОМІС навчають запорізьких фахівців тонкощам роботи з системою «Prozorro. Продажі»
У Запорізькій облдержадміністрації відбулась серія практичних семінарів-тренінгів для представників органів місцевого самоврядування, ЗМІ та громадських активістів, що присвячені використанню системи «Prozorro. Продажі» Організатором навчання є Проект ПРОМІС. Головна мета – підвищити громадську обізнаність щодо ефективного управління та володіння комунальним майном.
Докладніше
Більше ... Load ...