slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

22-23 листопада відбудеться Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу
22-23 листопада в рамках Проекту ПРОМІС відбудеться Друга міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу «Зростання, що працює для всіх». Метою конференції є покращення обізнаності представників українських міст про новітні підходи до інклюзивного розвитку підприємництва для вирішення складних соціальних проблем.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС 26-27 жовтня відбувся Міжнародний Форум практиків партиципації
26-27 жовтня 2018 року у м. Ірпінь за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся Міжнародний Форум практиків партиципації за участю експертів з України, Грузії, Польщі, Вірменії, Молдови, Британії та Німеччини. За підсумками Форуму була створена «Книга відкритого простору», до якої увійшли усі напрацювання Форуму.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Горішніх Плавнях відкрили Навчально-виробничий центр
1 листопада 2018 року у місті Горішні Плавні відбулося урочисте відкриття Навчально-виробничого центру, створення якого ініціювала громадська спілка "Спілка малих та середніх експортерів". Відкриття Центру відбулося за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС у рамках реалізації міської програми Просування продукції на зовнішні ринки, яка була розроблена за участю експертів Проекту ПРОМІС.
Докладніше
У Горішніх Плавнях відкрили Навчально-виробничий центр у рамках реалізації міської програми Просування продукції на зовнішні ринки
1 листопада у місті Горішні Плавні відбулося урочисте відкриття Навчально-виробничого центру при Спілці малих та середніх експортерів, створеного за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС. Відкриття Центру відбулося у рамках реалізації міської програми Просування продукції на зовнішні ринки, до розробки якої були долучені експерти Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Активні бердянці долучилися до створення бренду міста Бердянськ
31 жовтня у форматі “Відкритий простір” відбулася робоча зустріч на тему: «Бердянськ привабливий в усі сезони» в рамках розробки Маркетингової стратегії міста Бердянськ в рамках Проекту ПРОМІС. Головною метою обговорення з активними мешканцями міста було виявлення та формування ідей для позитивного туристичного іміджу Бердянська і просування його бренду.
Докладніше
Яким місту через 10 років бути, вирішували в Мелітополі
У Мелітополі продовжують працювати над стратегією розвитку міста до 2030 року. Вчора фахівці Проекту «ПРОМІС», які допомагають у формуванні документа, зустрілися з молоддю і дізналися їхню думку про те, як повинен виглядати Мелітополь через 10 років. Молодь взяла активну участь в дискусії і представила проекти того, як буде виглядати наше місто в майбутньому.
Докладніше
Соціальне та жіноче підприємництво у Канаді: Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку для представників міст-партнерів
Успішні навчальні поїздки в рамках Проекту ПРОМІС отримали продовження у навчальній поїздці до Канади, яка тривала з 9 до 18 жовтня 2018 року. Її метою було вивчення представниками міст-партнерів Проекту ПРОМІС канадського досвіду соціального підприємництва та жіночого бізнесу. Українська делегація, яка складалася з представників таких міст-партнерів Проекту, як Вінниця, Долина, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Мелітополь, Миргород, Полтава, відвідала канадські міста Торонто, Ватерлоо, Лондон та Ніагару, що у провінції Онтаріо.
Докладніше
Запорізьким юристам розповіли, як реалізовувати на місцях закон «Про доступ до публічної інформації»
У Запорізькій міській раді за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся семінар на тему «Доступ до публічної інформації в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах: практичні аспекти». Участь у семінарі взяли фахівці органів юридичних служб міських департаментів, представники територіальних громад Запорізької області.
Докладніше
Проект ПРОМІС допомагає Хмільнику розвивати туристичний потенціал міста
В рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки» що реалізується Хмільницькою міською радою в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС, пройдуть спеціальну підготовку 10 місцевих екскурсоводів, які залучатимуться до роботи під час проведення загальноміських свят та фестивалів.
Докладніше
Підприємництво: нові можливості для жінок у містечку Хорол на Полтавщині
У м.Хорал Полтавської області за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС розпочалася реалізація гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики». Метою ініціативи є сприяння участі жінок в місцевому економічному розвитку та розвиток жіночого підприємництва.
Докладніше
Більше ... Load ...