slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств
Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами
Докладніше
Представники малого та середнього бізнесу, діяльність яких підтримує Проект ПРОМІС, зустрілися з канадським міністром
19 липня у м.Києві відбулася зустріч команди Проекту ПРОМІС з Міністром міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо в рамках її офіційного візиту до України, що триває з 18 по 23 липня. Під час зустрічі Міністр дізналася про напрямки діяльності Проекту ПРОМІС в Україні та ознайомилася з деякими соціальними підприємствами, бізнес-асоціаціями та громадськими організаціями, яким Проект ПРОМІС надає допомогу в рамках компоненту "Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств".
Докладніше
Проект ПРОМІС сприяє діяльності бізнес-асоціацій в Україні
18 липня у м.Києві Проект ПРОМІС спільно з Офісом з просування експорту провів круглий стіл на тему «Бізнес-асоціації в Україні: можливості та виклики», який надав його учасникам можливість у колі однодумців, партнерів та експертів обговорити роль та місце місцевих бізнес-асоціацій для підтримки та розвитку малих та середніх підприємств. Участь у заході взяли близько 60 представників різних бізнес-асоціацій.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів з Полтавської області
16-17 липня у м.Полтава Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів з Полтавської області. Протягом двох днів учасники тренінгу обговорили, як необхідно працювати з представниками органів місцевого самоврядування, яким чином побудувати репутацію ефективного журналіста за допомогою традиційних і нових способів висвітлення інформації з використанням різних інформаційних технологій і платформ, які є основні етичні проблеми української журналістики, що таке якісні новини, як висвітлювати корупцію та делікатні теми, а також як проводити журналістські розслідування.
Докладніше
Запорізьких журналістів навчили викривати фейки
Проект ПРОМІС провів у Запоріжжі дводенний тренінг для місцевих журналістів, залучивши до проведення тренінгу всесвітньо відомого журналіста, лауреата престижної нагороди Emmy Award за свою роботу з VICE та серію репортажів про вторгнення російських військ на схід України Саймона Островського
Докладніше
У Хмільницькій міській раді Проект ПРОМІС оголосив про початок конкурсу грантів
12 липня 2018 року у конференц-залі Хмільницької міської ради відбулася презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), під час якої було оголошено початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
Розробка маркетингової стратегії міста в рамках Проекту ПРОМІС
10 липня відбулося засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Миргород. Головний експерт та керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін представив склад робочої групи і поділився досвідом роботи з впровадження Проекту в інших містах України.
Докладніше
Хмільник туристичний: обговорюємо продуктивні ідеї
6 липня 2018 року в конференц-залі Хмільницької міської ради проведено презентацію фокус-групових досліджень, напрацьованих у результаті комунікацій із різними цільовими групами в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки».
Докладніше
В Бердянську розпочали роботу над маркетинговою стратегією
Сьогодні, 5 липня, у залі засідань міської ради відбулось перше засідання Робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування
Сьогодні, 5 липня 2018 року в 11 годині, в залі засідань Жмеринської міської ради, відбулося перше засідання Робочої групи з оновлення Стратегії розвитку міста, яке відкрили головний експерт Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін та заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська.
Докладніше
У Бердянську відбулись громадські слухання щодо Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2027 року
26 червня у Бердянську відбулися громадські слухання щодо Стратегії розвитку міста Бердянськ на період до 2027 року, яка розробляється в рамках Проекту ПРОМІС. Участь в громадських слуханнях взяли депутати міської ради, представники підприємств та організацій, промисловості, транспорту, санаторно-курортних та оздоровчих закладів, комунальних підприємств, представники громадських організацій, комітетів мікрорайонів та мешканці міста.
Докладніше
Більше ... Load ...