slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Відбувся другий навчально-ознайомчий візит представників міст-партнерів Проекту ПРОМІС до Польщі, 4-10 березня 2018 року
Цього разу учасники відвідали тримісто- агломерацію на півночі Польщі, яка об’єднує такі міста, як Гданськ, Сопот та Гдиню, та міста Косцежина і Картузи в Поморському воєводстві.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку
14 березня 2018 року Проект ПРОМІС спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest провів Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку (CDIForum2018), який цьогоріч був присвячений інвестиціям та інституціям місцевого розвитку. Це вже п’ятий Форум інституцій місцевого розвитку, організований Проектом ПРОМІС разом з партнерами за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Медсестра з Чернівців створила свій «солодкий» бізнес
Про «Добре варення» від Ірини Микитеєк із Чернівців знають не лише в Україні. Жінка не просто веде приватну бізнес-діяльність – частину зароблених коштів вона віддає на добрі справи. Кроком уперед для Ірини стала участь у навчальній програмі, яку було організовано в Чернівцях за фінансової підтримки Уряду Канади. Канадський проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спільно з Асоціацією міст України у 2017 році підтримали впровадження 8-ми гендерних ініціатив, метою яких було сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку, а також зменшення гендерної нерівності в доступі до економічних ресурсів і суспільних благ.
Докладніше
Експерти ПРОМІС навчають основам ефективних кампаній з брендингу та маркетингу міст
27-28 лютого 2018 року у місті Києві Проект ПРОМІС провів тренінг «Кампанії з брендингу та маркетингу міст» для представників міст-партнерів з метою обміну знаннями та досвідом у сфері брендингу й маркетингу міст.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС українські міста переймають досвід Польщі з розвитку соціального підприємництва та жіночого бізнесу
У партнерстві з польським Фондом міжнародної солідарності та за підтримки Уряду Канади з 18 по 24 лютого 2018 року Проект ПРОМІС провів навчально-ознайомчий візит до Польщі для представників органів місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій та малого і середнього бізнесу з міст-партнерів. Мета візиту – ознайомитися з реаліями польських реформ та кращими практиками розвитку соціального підприємництва та жіночого бізнесу.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг щодо формування належного ЦНАП
21-22 лютого в м.Києві Проект ПРОМІС організував тренінг для представників органів місцевого самоврядування та ЦНАПів з міст-партнерів на тему "Практичні аспекти формування належного Центру надання адміністративних послуг".
Докладніше
Переможці конкурсу короткострокових гендерних ініціатив Проекту ПРОМІС представили свої досягнення
Проект ПРОМІС активно співпрацює з Асоціацією міст України (АМУ) в напрямку впровадження гендерної рівності в Україні. Зокрема, Проект ПРОМІС підтримує роботу Комітету Асоціації міст України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, робоча зустріч якого відбулася 20-21 лютого 2018 року. Під час зустрічі були представлені та обговорені результати реалізації короткострокових гендерних ініціатив, які перемогли у конкурсі на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що мають на меті сприяти участі жінок у місцевому економічному розвитку, який навесні 2017 року спільно провели Проект ПРОМІС та АМУ.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів
6-7 лютого 2018 року Проект ПРОМІС провів дводенний тренінг для представників ЗМІ з міст-партнерів на тему «Журналістська діяльність, що заслуговує на довіру й повагу: нові та традиційні медіа-технології, робота з посадовими особами органів місцевого самоврядування».
Докладніше
Проект ПРОМІС презентував аналітичний звіт щодо якості надання адміністративних послуг в 16 містах-партнерах
31 січня 2018 року Проект ПРОМІС провів круглий стіл на тему «Моніторинг ЦНАП задля поліпшення його діяльності та підвищення якості послуг», на якому був представлений узагальнений аналітичний звіт за результатами оцінювання діяльності 16 міст-партнерів щодо надання адміністративних послуг
Докладніше
АСМС – сучасний інструмент муніципального управління
Автоматизована система муніципальної статистики була розроблена для Асоціації міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток», який у 2010–2015 роках впроваджувала ФКМ. Протягом 2017 року вже в рамках Проекту ПРОМІС було активізовано діяльність з підтримки АСМС та проведено ряд заходів для її сталого розвитку.
Докладніше
Більше ... Load ...