slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

За підтримки Проекту ПРОМІС Вінниця вже вшосте приймає Міжнародний інвестиційний форум
7 вересня у Вінниці розпочав свою роботу VI Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Його мета полягає в активізації економічної співпраці, презентації інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.
Докладніше
У Мелітополі розробляють сучасну стратегію розвитку міста до 2030 року
З метою забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки та конкурентоспроможності міста Мелітополя, створення привабливого інвестиційного клімату, покращення умов для розвитку підприємництва, підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в напрямку забезпечення комфортності проживання 28 серпня у Центрі надання адміністративних послуг відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030-го року.
Докладніше
ПРОМІС допомагає Івано-Франківську розвивати «розумний туризм»: влада міста презентувала новий мобільний додаток «Відвідай Івано-Франківськ»
У співпраці з Проектом ПРОМІС місцева влада Івано-Франківська впевнено розвиває туристичний потенціал міста. 22 серпня 2018 року в кінотеатрі "Люм'єр" в Івано-Франківську відбулася презентація нового мобільного додатка "Відвідай Івано-Франківськ", який зібрав усю необхідну інформацію про місто.
Докладніше
Проект ПРОМІС підтримує малу приватизацію та систему ProZorro.Продажі як ефективний інструмент наповнення місцевих бюджетів
21 серпня 2018 року в приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулася презентація електронної системи ProZorro.Продажі для майже 200 представників міських/сільських рад та ОТГ Запорізької області. Захід відбувся у рамках Дня об’єднаних територіальних громад за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Головний експерт ПРОМІС Ігор Лепьошкін у телевізійному виступі розповідає про співпрацю Проекту з Кременчуком
Головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін у студії "Телеканалу Кременчук" розповів, як саме Канада допомагає Україні, яка мета та очікувані результати діяльності Проекту ПРОМІС та наскільки успішно Проект співпрацює з містом Кременчук. Візит Ігоря Лепьошкіна до Кременчука відбувся в рамках навчальної поїздки з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП, протягом якої представники міст-партнерів ПРОМІС вивчали успішний досвід Кременчука в наданні адмінпослуг.
Докладніше
Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП
Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП до міста-партнера Кременчука з метою сприяти обміну досвідом у сфері відкритого демократичного врядування, надання якісних адміністративних послуг та роботи ЦНАП між різними містами. Дводенна навчальна поїздка до Кременчука, який має один з найкращих ЦНАПів в Україні, показала її учасникам кращий український досвід надання адміністравних послуг.
Докладніше
Проект ПРОМІС показав українським мерам успішний канадський досвід міжмуніципальної співпраці
З 21 липня по 1 серпня 2018 року в рамках Проекту ПРОМІС відбувалася навчальна поїздка до Канади для очільників міст-партнерів Проекту. Вона була присвячена вивченню канадського досвіду міжмуніципальної співпраці, а також регіонального та місцевого економічного розвитку.
Докладніше
На Вінниччині за участю ПРОМІС відбувся майстер-клас з використання системи ProZorro.Продажі
1 серпня у м.Вінниця за участю керівника групи експертів Проекту ПРОМІС Ігоря Лепьошкіна відбулося засідання круглого столу з питань використання ETC «ProZorro. Продажі» для продажу об’єктів малої приватизації, оренди комунального майна.
Докладніше
Представники малого та середнього бізнесу, діяльність яких підтримує Проект ПРОМІС, зустрілися з канадським міністром
19 липня у м.Києві відбулася зустріч команди Проекту ПРОМІС з Міністром міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо в рамках її офіційного візиту до України, що триває з 18 по 23 липня. Під час зустрічі Міністр дізналася про напрямки діяльності Проекту ПРОМІС в Україні та ознайомилася з деякими соціальними підприємствами, бізнес-асоціаціями та громадськими організаціями, яким Проект ПРОМІС надає допомогу в рамках компоненту "Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств".
Докладніше
Більше ... Load ...