slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Конкурс грантів в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств
Фонд МСП надає підтримку для розвитку МСП через створення відповідної інфраструктури, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також сприяє реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами
Докладніше
У Хмільницькій міській раді Проект ПРОМІС оголосив про початок конкурсу грантів
12 липня 2018 року у конференц-залі Хмільницької міської ради відбулася презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), під час якої було оголошено початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
Розробка маркетингової стратегії міста в рамках Проекту ПРОМІС
10 липня відбулося засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Миргород. Головний експерт та керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін представив склад робочої групи і поділився досвідом роботи з впровадження Проекту в інших містах України.
Докладніше
Хмільник туристичний: обговорюємо продуктивні ідеї
6 липня 2018 року в конференц-залі Хмільницької міської ради проведено презентацію фокус-групових досліджень, напрацьованих у результаті комунікацій із різними цільовими групами в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки».
Докладніше
В Бердянську розпочали роботу над маркетинговою стратегією
Сьогодні, 5 липня, у залі засідань міської ради відбулось перше засідання Робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування
Сьогодні, 5 липня 2018 року в 11 годині, в залі засідань Жмеринської міської ради, відбулося перше засідання Робочої групи з оновлення Стратегії розвитку міста, яке відкрили головний експерт Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін та заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська.
Докладніше
У Бердянську відбулись громадські слухання щодо Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2027 року
26 червня у Бердянську відбулися громадські слухання щодо Стратегії розвитку міста Бердянськ на період до 2027 року, яка розробляється в рамках Проекту ПРОМІС. Участь в громадських слуханнях взяли депутати міської ради, представники підприємств та організацій, промисловості, транспорту, санаторно-курортних та оздоровчих закладів, комунальних підприємств, представники громадських організацій, комітетів мікрорайонів та мешканці міста.
Докладніше
День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму
19 червня 2018 року у Києві відбувся День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму. Захід відбувся в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Експерти ПРОМІС запронували «Меню місцевого економічного розвитку»
11-13 червня у м. Вінниця в приміщенні «NGO-Хаб» за сприяння Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради експерти Проекту ПРОМІС провели триденний тренінг для представників міст-партнерів Проекту ПРОМІС з Вінницької та Івано-Франківської областей на тему «Джерела та інструменти фінансування місцевого економічного розвитку».
Докладніше
За знаннями до найкомфортнішого міста України: у Вінниці вчать місцевому економічному розвитку
Як сприяти економічному зростанню та підвищити конкурентоспроможність міста? Як покращити якість життя мешканців та де шукати ефективні джерела фінансування для заходів і проектів для міст? Про це та багато іншого розповіли головний експерт Проекту ПРОМІС – Ігор Лепьошкін та голова центру громадської експертизи – Любомир Чорній.
Докладніше
У Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств
7 червня в Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств, створений в рамках проекту "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС) та оголосили про початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
Більше ... Load ...