slider-p4-5

Запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості
та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування

fokus02

Підтримка розвитку і підвищення ефективності
діяльності малих та середніх підприємств

slider-p7-8

Поліпшення співпраці місцевих, регіональних і центральних
органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого діалогу

НОВИНИ ПРОЕКТУ

Продовжуємо конкурс грантів в рамках Фонду сприяння МСП
Вінницька область – Жмеринка, Ладижин, Хмільник
Івано-Франківська область – Івано-Франківськ, Долина, Коломия, Яремче
Запорізька область – Бердянськ, Енергодар, Мелітополь
Полтавська область – Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Миргород
Докладніше
Представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС вивчали досвід м.Вінниці з надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАПів
Навчальна поїздка, яка відбулася 16-17 січня у рамках Проекту ПРОМІС, передбачала обмін досвідом у сфері відкритого демократичного врядування, надання якісних адміністративних послуг та роботи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Докладніше
У Бердянську продовжується робота над розробкою маркетингової стратегії
14 січня відбулося четверте засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Бердянська. Консультанти Проекту ПРОМІС Лариса Оленковська та Валентина Затишняк презентували членам робочої групи напрацьовану на основі пропозицій попередніх засідань структуру проекту маркетингової стратегії.
Докладніше
У школи і садочки Жмеринки завезли контейнери для сортування сміття
В рамках проекту "Роздільний метод збирання твердих побутових відходів – запорука чистоти у місті Жмеринка", що реалізується за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС, міська влада Жмеринки придбала спеціальні контейнери для відсортованого сміття, які будуть встановлені в різних державних установах міста.
Докладніше
У Жмеринці обговорили стратегію розвитку міста до 2030 року
Представники влади, бізнесу, освітніх закладів, державних установ і громадськості Жмеринки працювали з експертами над Стратегією розвитку Жмеринки до 2030 року. Стратегія розробляється в рамках Проекту ПРОМІС
Докладніше
Три пілотні області Проекту ПРОМІС стали фіналістами всеукраїнського конкурсу кращих практик місцевого самоврядування
18 грудня 2018 року в Клубі Кабінету Міністрів України відбулася офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування в 2018 році». Конкурс провело Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) за сприяння постійного партнера Мінрегіону - Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Докладніше
В Енергодарі затвердили бренд міста
З грудня 2017 року за кошти Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС триває реалізація проекту «Створення позитивного іміджу Енергодара як інвестиційно привабливого міста». В рамках проекту розроблено маркетингову стратегію м.Енергодара на період до 2025 року, бренд та слоган міста.
Докладніше
Кременчук активно співпрацює з проектом ПРОМІС
19 грудня в виконавчому комітеті міської ради відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку, створеного для впровадження Проекту ПРОМІС у м. Кременчуці на тему: «Планування сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС».
Докладніше
Підписано Меморандум про співпрацю між Національною академією та Федерацією канадських муніципалітетів щодо реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст»
12 грудня 2018 року президент Національної академії Василь Куйбіда і директор проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко уклали Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» між Національною академією державного управління при Президентові України та Федерацією канадських муніципалітетів.
Докладніше
В рамках Проекту ПРОМІС відбувся Перший всеукраїнський форум міст підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків
6 грудня 2018 року в рамках Проекту ПРОМІС відбувся Перший всеукраїнський форум міст-підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків (Хартії) «Методи та інструменти впровадження засад Хартії», метою якого було надати містам консультаційну та методологічну підтримку в процесі приєднання до Хартії, розробки, впровадження та моніторингу заходів, спрямовані на її виконання.
Докладніше
Миргородці створюють новий образ сучасного Миргорода
28 листопада в Миргороді відбулася творча зустріч на тему "Проекти "вирощування" бренду Миргорода". Учасники заходу, що проходив у форматі Open space, генерували ідеї для візуалізації міста різними цільовими аудиторіями. Головне завдання учасників – "виростити" образ Миргорода через проектні ідеї, які ляжуть в основу маркетингової стратегії міста. Допомагають містянам у творчій роботі консультанти Проекту "ПРОМІС".
Докладніше
Більше ... Load ...