Джерело – Запорізька ОДА

foto-1В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч з канадським експертом з інвестицій та місцевого економічного розвитку Кентом МакМалліном з метою обміну знаннями та практичним досвідом у сфері інвестиційної діяльності для представників органів влади за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

До практичної роботи долучилися головний експерт з міжвідомчої співпраці та економічного розвитку Проекту ПРОМІС Олександр Ігнатенко, консультант з інвестицій Проекту Олександр Дудка, регіональний координатор Проекту ПРОМІС Світлана Кругляк та координатор Офісу із залучення та підтримки інвестицій Олексій Іванченко.

– На сьогодні наше головне завдання – обмінятися практичним досвідом із залучення інвестицій, тому до участі були запрошені відповідні фахівці із Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара та Бердянська. Ви знаєте, що вже давно Запорізька область тісно співпрацює з канадським проектом ПРОМІС, який працює над створенням інвестиційних продуктів у нашій  області: паспорта, веб-сайту, відеопрезентації. Але ця робота розпочалася з методології залучення інвестицій, тому сьогодні ми будемо напрацьовувати навички на основі цієї методології. – звернувся до учасників зустрічі начальник Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації Артур Бойко.

Канадський експерт під час навчання акцентував увагу на впровадженні та додержанні стандартів залучення та супроводу інвесторів у Запорізькій області. Зокрема, відбулося обговорення інвестиційного паспорта та порталу області. Учасники також зупинилися на питанні розробки Стратегії (Концепції) залучення інвестицій в економіку Запорізької області.

Вже завтра пан МакМаллін відвідає м. Мелітополь, де відбудеться обговорення інвестиційного паспорта міста, розробки інвестиційного порталу міста та гіда інвестора в м.Мелітополь.