Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП
Проект ПРОМІС організував навчальну поїздку з питань надання якісних адміністративних послуг та діяльності ЦНАП до міста-партнера Кременчука з метою сприяти обміну досвідом у сфері відкритого демократичного врядування, надання якісних адміністративних послуг та роботи ЦНАП між різними містами. Дводенна навчальна поїздка до Кременчука, який має один з найкращих ЦНАПів в Україні, показала її учасникам кращий український досвід надання адміністравних послуг.
Докладніше
На Вінниччині за участю ПРОМІС відбувся майстер-клас з використання системи ProZorro.Продажі
1 серпня у м.Вінниця за участю керівника групи експертів Проекту ПРОМІС Ігоря Лепьошкіна відбулося засідання круглого столу з питань використання ETC «ProZorro. Продажі» для продажу об’єктів малої приватизації, оренди комунального майна.
Докладніше
Андрій Федорів: “Ми – країна-тінейджер: у нас нічого немає, тому ми можемо все”
У середу 18 липня Вінниця на кілька годин стала Меккою найкращих рекламників країни: в один день сюди приїхали команди двох найсильніших маркетингових агенцій країни. Одна з них - компанія Fedoriv, яка розробляє бренд для Вінниці в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Запорізьких журналістів навчили викривати фейки
Проект ПРОМІС провів у Запоріжжі дводенний тренінг для місцевих журналістів, залучивши до проведення тренінгу всесвітньо відомого журналіста, лауреата престижної нагороди Emmy Award за свою роботу з VICE та серію репортажів про вторгнення російських військ на схід України Саймона Островського
Докладніше
У Хмільницькій міській раді Проект ПРОМІС оголосив про початок конкурсу грантів
12 липня 2018 року у конференц-залі Хмільницької міської ради відбулася презентація Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), під час якої було оголошено початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
Розробка маркетингової стратегії міста в рамках Проекту ПРОМІС
10 липня відбулося засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Миргород. Головний експерт та керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін представив склад робочої групи і поділився досвідом роботи з впровадження Проекту в інших містах України.
Докладніше
Хмільник туристичний: обговорюємо продуктивні ідеї
6 липня 2018 року в конференц-залі Хмільницької міської ради проведено презентацію фокус-групових досліджень, напрацьованих у результаті комунікацій із різними цільовими групами в рамках проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки».
Докладніше
В Бердянську розпочали роботу над маркетинговою стратегією
Сьогодні, 5 липня, у залі засідань міської ради відбулось перше засідання Робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування
Сьогодні, 5 липня 2018 року в 11 годині, в залі засідань Жмеринської міської ради, відбулося перше засідання Робочої групи з оновлення Стратегії розвитку міста, яке відкрили головний експерт Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін та заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Боровська.
Докладніше
У Бердянську відбулись громадські слухання щодо Стратегії розвитку міста Бердянська на період до 2027 року
26 червня у Бердянську відбулися громадські слухання щодо Стратегії розвитку міста Бердянськ на період до 2027 року, яка розробляється в рамках Проекту ПРОМІС. Участь в громадських слуханнях взяли депутати міської ради, представники підприємств та організацій, промисловості, транспорту, санаторно-курортних та оздоровчих закладів, комунальних підприємств, представники громадських організацій, комітетів мікрорайонів та мешканці міста.
Докладніше
Більше ... Load ...