У Вінниці відбулося засідання Спостережної ради Проекту ПРОМІС
17 грудня відбулось засідання Спостережної ради Проекту ПРОМІС. На засіданні говорили про спільні проекти, які реалізовані з моменту початку співпраці, та ключові досягнення. За період роботи з Проектом ПРОМІС експертами, консультантами, фахівцями Вінницької міської ради та громадськістю було напрацьовано ряд стратегічних програмних документів, реалізація яких створює якісно нові можливості для розвитку у цих сферах.
Докладніше
Відбулось засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Долинського субрегіону
На сучасному етапі вже не викликає сумнівів у необхідності та актуальності планувальної діяльності на місцевому рівні. В Долинській громаді активно розвивається і запроваджується стратегічний підхід до планування сталого територіального розвитку. На засіданні Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Долинського субрегіону було проведено огляд завдань Плану реалізації Стратегії, що планувалися до виконання в 2019 році.
Докладніше
Як реалізувати стратегічну екологічну оцінку в регіональному та муніципальному економічному плануванні. Досвід та підтримка Канади
Сталою темою Проекту ПРОМІС є інтеграція питань екологічної збалансованості. Тому всі ініціативи Проекту аналізуються на предмет того, чи матимуть вони негативний вплив на довкілля, яким чином найкраще обмежити такий негативний вплив і як максимізувати можливий позитивний вплив. Важливим аспектом у цій роботі стало проведення стратегічної екологічної оцінки.
Докладніше
Бердянськ відвідали представники посольства Канади в Україні
Бердянськ відвідали представники посольства Канади в Україні – менеджери та експерти Проекту ПРОМІС. Загалом за підтримки канадських партнерів у Бердянську впроваджується 11 ініціатив та проектів. У тому числі: покращується якість надання адміністративних послуг, реалізуються проекти з поліпшення комунікації між владою та громадою, проекти з удосконалення медичного обслуговування.
Докладніше
Державні службовці підвищили кваліфікацію з місцевого економічного розвитку
Завершилось навчання з місцевого економічного розвитку для працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Запорізької області. Професійну програму підвищення кваліфікації було розроблено в рамках Проекту ПРОМІС за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади спільно з Національною академією державного управління при Президентові України. За результатами дев’ятиденного навчання фахівці ПРОМІС підбили підсумки тренінгу та вручили сертифікати учасникам.
Докладніше
У Полтаві продовжують працювати над Стратегією розвитку міста
У Полтавській міській раді відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування й розвитку та Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста.
Докладніше
Затверджено Маркетингову стратегію Миргорода
У Миргороді затвердили Маркетингову стратегію міста. ЇЇ реалізацію планується здійснювати за рахунок діючих міських цільових програм, в яких в подальшому будуть враховані витрати на проведення запланованих заходів. Виконання таких завдань передбачено через спільну реалізацію інтересів влади, громади та бізнесу
Докладніше
SME-forum «Полтавщина бізнесова»: у Полтаві відбувся масштабний регіональний економічний форум
За підтримки Проекту ПРОМІС в Полтаві відбувся регіональний економічний форум SME-Forum «Полтавщина бізнесова», що став майданчиком для діалогу влади з бізнесом. Учасники обговорили підходи до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, можливості прискорення індустріального розвитку через стимулювання експортної діяльності та шляхи усунення наявних бар’єрів у розвитку місцевого підприємництва.
Докладніше
Івано-франківська міська рада провела аналіз виконання ініціатив і проектів Стратегії розвитку міста за перше півріччя 2019 року
Івано-франківська міська рада провела аналіз виконання Стратегії розвитку міста за перше півріччя 2019 року. За останні два роки 18 ініціатив були реалізовані та розпочаті у Івано-Франківську за підтримки Проекту ПРОМІС. Учасники оцінили успішність таких проектів та внесли зміни до плану реалізації Стратегії з урахуванням актуального контексту та потреб приєднаних громад.
Докладніше
Цікавий евент на катері для випускниць Школи для жінок Миколаєва
У Школі екскурсоводів для жінок Миколаєва, що була створена та функціонує за підтримки АМУ та Проекту ПРОМІС, відбулась навчальна зустріч у форматі нетворкінгу: до майбутніх екскурсоводів долучилися керівники провідних туристичних компаній міста Миколаєва та області, а також представники організацій-партнерів проекту.
Докладніше
Більше ... Load ...