У Запоріжжі обговорили успіх проектів, реалізованих за підтримки ПРОМІС
8 жовтня у торгово-промисловій палаті відбулося засідання дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку для впровадження Проекту ПРОМІС у Запоріжжі. Головна мета – обговорення результатів співпраці, реалізованих ініціатив та задумів
Докладніше
У Хмільнику обговорили перспективи приєднання громади до хартії рівності жінок і чоловіків
4 жовтня міський голова Сергій Редчик провів робочу зустріч за участі експертів громадської організації «ПРАВО» Олени Черній та Віталія Дороха, а також експертки з питань гендерної рівності проекту ПРОМІС Світлани Ходакової
Докладніше
У Запорізькій області представлена професійна програма підвищення кваліфікації державних службовців
В облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: «Першочергові потреби органів місцевого самоврядування з підвищення кваліфікації кадрів»
Докладніше
У Кременчуці розпочав роботу  ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»
20 вересня 2019 року у Кременчуці розпочав роботу ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом». Форум проводиться Кременчуцькою міською радою, Інститутом розвитку Кременчука, Кременчуцьким відділенням Полтавської ТПП за підтримки Проекту ПРОМІС та Посольства Литовської Республіки в Україні.
Докладніше
Кременчук спільно з Проектом ПРОМІС розробить екологічний паспорт міста
19 вересня на базі Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського відбулося обговорення питання щодо розробки екологічного паспорту міста. Цей захід відбувся за ініціативи міської ради у рамках співпраці Проекту ПРОМІС спільно з Асоціацією міст України. Члени робочої групи, що займатиметься розробкою екологічного паспорту Кременчука, обговорили основні питання щодо того, яким має бути цей документ.
Докладніше
У Горішніх Плавнях відбулося засідання з розробки інвестиційного паспорта міста
17 вересня у Горішньоплавнівській міській раді відбулося чергове робоче засідання за участю органів місцевого самоврядування та фахівців Проекту ПРОМІС. Темою засідання була розробка інвестиційного паспорта міста Горішні Плавні. Участь у роботі взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, спеціалісти департаменту економічного розвитку та ресурсів, представники управління архітектури і містобудування, сфери культури, спорту і туризму, бізнесу, ЗМІ.
Докладніше
У Полтаві представили Професійну програму підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку
16 вересня у Полтавській ОДА, під час круглого столу “Першочергові потреби органів місцевого самоврядування з підвищення кваліфікації кадрів”, представили Професійну програму підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку. Цю програму розробили українсько-канадський проект “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС) спільно з Національною академією державного управління при Президентові України та Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Полтавської області, а також вона погоджена Нацдержслужбою України.
Докладніше
У Вінниці відбувся VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України»
13 вересня у Вінниці за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина - бізнес в центрі України». Інвестиційний форум вже всьоме став майданчиком для активного ділового спілкування. На відкритті заходу з вітальними словами до присутніх звернулись керівники області та міста.
Докладніше
Промисловий туризм. Досвід Кривого Рогу вивчають на міжнародному форумі
У рамках проекту «Тиждень індустріальної культури» у Кривому Розі за підтримки Проекту ПРОМІС проходить міжнародний форум «Трансформація економіки індустріальних міст через розвиток туризму». Участь в представницькому заході взяв мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Асоціації "Національна туристична організація України", керівники промислових підприємств, а також провідні фахівці туристичної галузі з 15 міст України.
Докладніше
Більше ... Load ...