У Вінниці розпочалось громадське обговорення Стратегії розвитку туризму до 2030 року
У Вінниці розпочались громадські обговорення Стратегії розвитку туризму на наступні 10 років. Мешканців міста просять висловлювати свої пропозиції. Громадське обговорення Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року триватиме до 21 серпня.
Докладніше
Відбулося установче засідання Клубу підприємців Ладижина
У Ладижині липня в рамках проекту «Заснування та забезпечення ефективної діяльності Клубу підприємців в Ладижині», який реалізується Проектом ПРОМІС, відбулось установче засідання Клубу підприємців
Докладніше
Полтавська область продовжує співпрацювати з Проектом ПРОМІС в напрямку розробки стратегічних документів
У Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч із делегацією проекту ПРОМІС на чолі з головним радником із питань врядування Лорою Хагг
Докладніше
Меморандум про партнерство: Мережа «Місто змістів» та Вінницька міська рада домовилися про співпрацю
Громадська спілка «Місто Змістів» та Вінницька міська рада підписали Меморандум про партнерство. Документ передбачає співпрацю у таких напрямках: взаємодія «громада – влада», розвиток громадянського суспільства Вінниці та пошук глобальних змістів для розвитку міста.
Докладніше
Вінниця візьметься за підвищення стандартів гостинності
Вінниця запустила проект «Вінницький стандарт гостинності». Ініціатива має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності завдяки підвищенню кваліфікації та навичок гідів і представників готельно-ресторанної сфери.
Докладніше
Більше ... Load ...