В обласному центрі розпочали тренінг з питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області
У Полтаві розпочався тренінг у межах українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) для представників регіону з питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області. Упродовж двох днів учасники вивчатимуть законодавчі засади СЕО (стратегічна екологічна оцінка).
Докладніше
Відбулася робоча нарада з питань створення брошури «Гід інвестора м.Мелітополя»
11 червня 2019 року у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг м. Мелітополь зібралися представники міської влади, Проекту ПРОМІС, «Агенції розвитку Мелітополя» та вищих навчальних закладів міста для обговорення питань використання брошури «Гід інвестора м.Мелітополь» та інших інструментів залучення інвестицій для розвитку міста.
Докладніше
У Бердянську розпочато роботу над інвестиційним паспортом та Гідом інвестора
10 червня за участю експертів Проекту ПРОМІС відбулося перше засідання робочої групи з розробки інвестиційного паспорта м. Бердянськ та Гіда інвестора. У ході першого засідання робочої групи, до складу якої окрім працівників виконкому ввійшли депутати міської ради, представники бізнесу, промисловості, громадських організацій міста, експерти проекту презентували основні етапи розробки інвестиційного паспорту, розповіли, як уникнути поширені помилки при його складанні, як зробити його практично цінним документом для інвесторів та часові межі його розробки.
Докладніше
У Запоріжжі жінки-підприємниці пройшли навчальну програму «Жіноча школа бізнесу»
Протягом травня 2019 року 20 жінок з м. Запоріжжя, що планують відкривати власну справу, пройшли навчання за програмою «Жіноча школа бізнесу». Програма була досить насиченою: складалася з 8 модулів та охоплювала основні теми, необхідні для опанування підприємцями-початківцями: складання бізнес-плану, бізнес-модель «Саnvas», маркетинговий та фінансовий плани, воронка продажів, комунікації та робота з командою, пошук джерел фінансування бізнесу на етапі його старту/розширення.
Докладніше
У Запоріжжі працювала Секція АМУ з екологічної збалансованості розвитку міст
29 травня у Запоріжжі в рамках 3 спеціалізованого Міжнародного екологічного форуму відбулося засідання Секції Асоціації міст України з екологічної збалансованості розвитку міст. Захід організовано Асоціацією міст України в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
За підтримки ПРОМІС у Запоріжжі відбувся 3-й спеціалізований екологічний форум
З 29 по 31 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» проходитиме 3-й спеціалізований міжнародний екологічний форум Еко Форум-2019. На ньому представлені організації, підприємства, які реалізують проекти, розробляють та впроваджують сучасні технології в сфері охорони навколишнього середовища. Презентовані результати роботи промислових, комунальних підприємств, вищих навчальних закладів міста, які стосуються тематики Еко Форуму.
Докладніше
У Кременчуці розпочав роботу міжнародний екофорум «Екологія міста»
У Кременчуці розпочав роботу міжнародний екофорум «Екологія міста», який проводиться за підтримки Проекту ПРОМІС та за сприяння виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
Докладніше
АМУ оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив. Дедлайн подачі заявок – 10 червня
Асоціація міст України в рамках Проекту ПРОМІС розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.
Докладніше
Триває робота над розробкою Стратегії залучення інвестицій в економіку Запорізької області
Робоча група із розробки Стратегії залучення інвестицій в економіку Запорізької області продовжує опрацьовувати пропозиції, вносити зміни та доповнення до проекту Стратегії. 24 травня за участю представників Проекту ПРОМІС відбулося робоча зустріч, під час якої було презентовано проект Стратегії залучення інвестицій та Плану її реалізації на перші три роки.
Докладніше
Затверджено Маркетингову стратегію міста Бердянська для сприяння системного позиціонування та просування іміджу території
Методологічний супровід розробки Маркетингової стратегії міста Бердянська виконувався консультантами проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), відповідно до Меморандуму про співпрацю щодо реалізації цього проекту, який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Більше ... Load ...