Меморандум про партнерство: Мережа «Місто змістів» та Вінницька міська рада домовилися про співпрацю
Громадська спілка «Місто Змістів» та Вінницька міська рада підписали Меморандум про партнерство. Документ передбачає співпрацю у таких напрямках: взаємодія «громада – влада», розвиток громадянського суспільства Вінниці та пошук глобальних змістів для розвитку міста.
Докладніше
Вінниця візьметься за підвищення стандартів гостинності
Вінниця запустила проект «Вінницький стандарт гостинності». Ініціатива має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності завдяки підвищенню кваліфікації та навичок гідів і представників готельно-ресторанної сфери.
Докладніше
У Кременчуці стартувала безкоштовна школа бізнесу для жінок
За підтримки Проекту ПРОМІС у Кременчуці стартував проект «Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив». Одним із етапів реалізації проекту є проведення навчання основам ведення бізнесу.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Кременчуці буде створено перший бізнес-інкубатор
За підтримки Проекту ПРОМІС у Кременчуці буде створено бізнес-інкубатор розвитку жіночих ініціатив. Впроваджувати ініціативу буде ГО «Інша жінка», що опікується розвитком жіночого підприємництва.
Докладніше
У Ладижині під час карантину проводять онлайн-навчання по заготівлі лікарських рослин
21-24 квітня 2020 року громадська спілка «Пік-Арт» спільно з кооперативом «Голден Флора» в межах проекту «Від спільних дій до добробуту кожного», який реалізується за підтримки Проекту ПРОМІС, проведуть вебінари для індивідуальних заготівельників, власників садиб та фізичних осіб-підприємців, які задіяні в галузі лікарської рослинної сировини.
Докладніше
У Вінниці затверджено проект Програми розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки
Проект Програми розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки було затверджено та передано на розгляд Вінницької міської ради.
Докладніше
Вінниця – туристичний центр Подільського регіону: у Хабі розробляють туристичну стратегію
У хабі «Місто Змістів» відбулося фінальне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму міста Вінниці, яку Вінницька міська рада розробляє за підтримки проекту «ПРОМІС». Наразі готовий проект стратегічного документу, який після доопрацювання, буде винесений на громадські обговорення.
Докладніше
Нові ідеї формують успішне місто: у Полтаві презентували результати напрацювань з розробки маркетингової стратегії
Маркетингова стратегія міста Полтави розроблена за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Презентований документ містить головні положення з ефективного та репрезентативного позиціюнування міста.
Докладніше
Більше ... Load ...