За знаннями до найкомфортнішого міста України: у Вінниці вчать місцевому економічному розвитку
Як сприяти економічному зростанню та підвищити конкурентоспроможність міста? Як покращити якість життя мешканців та де шукати ефективні джерела фінансування для заходів і проектів для міст? Про це та багато іншого розповіли головний експерт Проекту ПРОМІС – Ігор Лепьошкін та голова центру громадської експертизи – Любомир Чорній.
Докладніше
У Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств
7 червня в Миргороді презентували Фонд сприяння розвитку малих та середніх підприємств, створений в рамках проекту "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС) та оголосили про початок конкурсу грантів в рамках Фонду.
Докладніше
У Полтаві стартувала програма конкурсу грантів для малих і середніх підприємств
Сьогодні, 7 червня, в Полтаві презентували Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств, що створений в рамках проекту “Партнерство для розвитку міст”. Під час презентації представники Фонду оголосили про початок конкурсу грантів.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Києві відбувся IV Національний експортний форум
Які можливості сьогодні пропонує держава вітчизняному експортеру для доступу українських товарів і послуг на закордонні ринки? Як максимально ефективно представити свій проект іноземному інвестору? Які подальші кроки реалізації Національної експортної стратегії? Відповіді на ці й інші питання шукали учасники перших двох панельних дискусій IV Національного експортного форуму в ТПП України.
Докладніше
Проект ПРОМІС виділяє кошти на професійну перекваліфікацію запоріжців – учасників АТО
Сьогодні у Запорізькій міській раді відбулось офіційне підписання Меморандуму про співпрацю запорізької міської влади, депутатського корпусу, громадськості з міжнародним проектом ПРОМІС, зокрема з його підрозділом – Фондом сприяння розвитку малих і середніх підприємств.
Докладніше
У Запоріжжі за підтримки ПРОМІС розпочав роботу «Еко Форум-2018»
Сьогодні в Запоріжжі розпочав роботу II спеціалізований міжнародний екологічний форум «Еко Форум-2018». Форум буде проходити з 30 травня по 1 червня у виставковому центрі «Козак-Палац». В урочистому відкритті заходу взяли участь міський голова Володимир Буряк, представники обласної влади, іноземні гості.
Докладніше
У Вінниці обговорили проект Маркетингової стратегії міста
24 травня 2018 року у Вінницькій міській раді відбулось фінальне засідання робочої групи по розробці Маркетингової стратегії Вінниці. На зустрічі презентували проект майбутньої стратегії просування Вінниці серед міст України та світу.
Докладніше
Конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив (заявки приймаються до 8 червня)
Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку
Докладніше
Більше ... Load ...