20 квітня до Вінниці завітали почесні гості – представники канадського муніципалітету та експерти міжнародного проекту допомоги «ПРОМІС». Разом із вінницькими фахівцями вони обговорили результати реалізації проекту «Місто зі змістом: простір комунікації та партисипації».
Докладніше
Вісім українських громад напрацювали пропозиції з вдосконалення бюджетів участі
У Білій Церкві, Балтській ОТГ, Дрогобичі, Кропивницькому, Білозірській ОТГ, Миргороді, Миколаєві та Долині оцінили процес впровадження громадського бюджету. Семінари “Оцінка розвитку та вдосконалення громадського бюджету” провели експерти Фундації ПАУСІ у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, залучення та активізація громадянського суспільства».
Докладніше
У КП «Кременчук Інвест» проведено тренінг «Підготовка інвестиційних проектів»
28 березня 2018 року в офісі КП «Кременчук Інвест» відбувся тренінг «Підготовка інвестиційних проектів», що реалізується в рамках проекту «Створення умов для роботи з інвестором через облаштування конференц-зали для проведення бізнес-заходів» за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Інвестиційний паспорт може стати рушійною силою розвитку Івано-Франківської області та джерелом нових рішень для бізнесу
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю керівників структурних підрозділів ОДА та представників проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, відбулася нарада з підготовки інвестиційного паспорту області.
Докладніше
Тренінг з маркетингу території та брендування ОТГ відбувся в Запорізькому РВ АМУ
23 березня в Запорізькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся тренінг на тему: «Маркетинг території: від ідеї бренду ОТГ до його просування. Можливості АСМС для громад Запорізької області». Захід організовано в рамках спільної програми Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) за підтримки Постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради.
Докладніше
Учасники тренінгу з написання проектів для  ДФРР отримали сертифікати від Проекту ПРОМІС
У Полтавській ОДА відбувся дводенний тренінг «Підготовка проектів до Державного фонду регіонального розвитку». Його спільно організували Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА та українсько-канадський проект «Партнерство для розвитку міст «ПРОМІС»
Докладніше
Фахівці вчаться розробляти якісні проекти регіонального розвитку
У рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) в облдержадміністрації розпочато дводенний тренінг «Підготовка проектів до Державного фонду регіонального розвитку». У заході взяли участь представники райдержадміністрацій, міськвиконкомів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад, які безпосередньо координують роботу і розробляють проекти, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
Докладніше
АСМС – сучасний інструмент муніципального управління
Автоматизована система муніципальної статистики була розроблена для Асоціації міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток», який у 2010–2015 роках впроваджувала ФКМ. Протягом 2017 року вже в рамках Проекту ПРОМІС було активізовано діяльність з підтримки АСМС та проведено ряд заходів для її сталого розвитку.
Докладніше
У Запоріжжі розробили Програму розвитку малого і середнього підприємництва
В Запоріжжі відбулася презентація Програми розвитку малого і середнього бізнесу на 2017-2021 роки та Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств. У заході взяли участь представники міської влади, громадських організацій, малого та середнього бізнесу, навчальних закладів та команда Проекту ПРОМІС, повідомляє прес-служба мерії.
Докладніше
Більше ... Load ...