Запорізькі громади на «InCoForum-2018» представляють свої можливості для потенційних інвесторів
У рамках ІІІ Міжнародного форуму «InCoForum-2018» у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулося відкриття спеціалізованих виставок: «Кооперація територіальних громад», «Будівництво та енергозбереження», «Зроблено в Запоріжжі».
Докладніше
«InCo Forum-2018» став презентаційним майданчиком для інвестиційних проектів запорізьких громад
12 жовтня за підтримки Проекту ПРОМІС у м.Запоріжжі відбувся Міжнародний форум з інтеграції та кооперації «InCo Forum-2018», метою якого стало посилення спроможності економічного розвитку ОТГ шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої та зовнішньої кооперації між громадами та компаніями.
Докладніше
Проект ПРОМІС спільно з Полтавською ОДА провів «Діалогову платформу #Полтавщина інвестиційна»
10 жовтня 2018 року в м. Полтава Проект ПРОМІС спільно з Полтавською ОДА провів «Діалогову платформу #Полтавщина інвестиційна». Захід є продовженням минулорічного економічного форуму, який показав можливості й потенціал Полтавщини.
Докладніше
Проект ПРОМІС допоможе Жмеринці покращити екологічний стан довкілля на місцевому рівні
Федерація канадських муніципалітетів та виконавчий комітет Жмеринської міської ради підписали Угоду про реалізацію проекту «Роздільний метод збирання твердих побутових відходів – запорука чистоти у місті Жмеринка». Проект фінансується в рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС в Івано-Франківську відбувся 4-й Міжнародний інвестиційно-економічний форум
За підтримки Проекту ПРОМІС 28 жовтня у м.Івано-Франківськ відбувся IV Міжнародний інвестиційно-економічний форум "Партнерство та Перспектива". Під час форуму Ігор Лепьошкін, головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС, представив результати співпраці Проекту ПРОМІС з Івано-Франківськом, а також розповів про наступні спільні проекти.
Докладніше
Запорізьким випускникам курсів професійної перекваліфікації учасників АТО вручили дипломи
25 вересня відбулось урочисте вручення дипломів першим 20 учасникам АТО, які пройшли навчання в рамках проекту «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в м. Запоріжжі», що фінансується в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Проект ПРОМІС та влада Мелітополя продовжують роботу над розробкою стратегії розвитку міста
З метою розробки Стратегії розвитку міста Мелітополь до 2030 року, 13 вересня 2018 року в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулося чергове засідання Робочої групи.
Докладніше
У Запоріжжі обговорили план реалізації Стратегії розвитку міста
12 вересня у Запоріжжі відбулося перше засідання комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Запоріжжя в рамках. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів Запорізької міської ради, представники проекту ПРОМІС, депутатського корпусу та громадськості.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС Вінниця вже вшосте приймає Міжнародний інвестиційний форум
7 вересня у Вінниці розпочав свою роботу VI Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Його мета полягає в активізації економічної співпраці, презентації інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.
Докладніше
У Мелітополі розробляють сучасну стратегію розвитку міста до 2030 року
З метою забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки та конкурентоспроможності міста Мелітополя, створення привабливого інвестиційного клімату, покращення умов для розвитку підприємництва, підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в напрямку забезпечення комфортності проживання 28 серпня у Центрі надання адміністративних послуг відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030-го року.
Докладніше
Більше ... Load ...