Вінниця – туристичний центр Подільського регіону: у Хабі розробляють туристичну стратегію
У хабі «Місто Змістів» відбулося фінальне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму міста Вінниці, яку Вінницька міська рада розробляє за підтримки проекту «ПРОМІС». Наразі готовий проект стратегічного документу, який після доопрацювання, буде винесений на громадські обговорення.
Докладніше
Нові ідеї формують успішне місто: у Полтаві презентували результати напрацювань з розробки маркетингової стратегії
Маркетингова стратегія міста Полтави розроблена за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Презентований документ містить головні положення з ефективного та репрезентативного позиціюнування міста.
Докладніше
У Вінниці презентували проект Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ
10 березня, під час засідання Робочої групи з розробки Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки презентували проект майбутнього стратегічного документу, який сприятиме розбудові сприятливої екосистеми для розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській ОТГ.
Докладніше
На Франківщині запрацює інноваційний проект для людей з інвалідністю
У Коломиї на Франківщині запрацює інноваційний проект для людей з інвалідністю. Як розповіли у міськраді, громадська організація “Саме час” спільно з Проектом ПРОМІС впроваджує проект для людей з інвалідністю з пошиття екосумок.
Докладніше
У Хмільнику презентували проект розвитку туристичної галузі міста
У Хмільнику відбулась презентація проекту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», що реалізується ГО «Туристично-оздоровча Україна» у партнерстві з Хмільницькою міською радою та ГО “ПРАВО” за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
У Полтаві обговорили питання гендерної рівності у контексті політичного лідерства
25 лютого у Полтаві розпочалося робоче засідання Секції з забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок Асоціації міст України. Засідання спрямоване на розгляд, обговорення питання гендерної рівності у різних сферах суспільно-політичної діяльності та напрацювання можливих напрямків розв’язання цього питання у контексті державного та міжнародного масштабів.
Докладніше
У Полтаві провели тренінг щодо правильної роботи з системою «Prozorro.Продажі»
6 лютого Проект ПРОМІС у приміщенні полтавської обласної ради організував семінар-тренінг “Система «Prozorro.Продажі» як інструмент прозорого та ефективного управління державних майном: можливості та перспективи для регіонів”.
Докладніше
У Вінниці готують Програму розвитку соціального підприємництва
У Вінниці триває підготовка Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2023 роки. На другому засіданні робочої групи представники міської ради, громадськості, бізнесу та експерти Проекту ПРОМІС продовжують активно працювати над розробкою документа, що стане першим в Україні прикладом системного підходу до підтримки інклюзивного бізнесу.
Докладніше
Представники Асоціації муніципалітетів Манітоби відвідали українські міста
Офіційні представники Асоціації муніципалітетів Манітоби (AMM) повернулися з поїздки до України, де вони поділилися своїми поглядами з перспектив муніципального врядування в Канаді. Президент AMM Ральф Гроенінг та виконавчий директор Денис Волков відвідали Харків і Запоріжжя.
Докладніше
Розвиток громадського бюджетування в Енергодарі
Проект ПРОМІС активно підтримує впровадження громадського бюджетування в 15 містах-партнерах. Партиципаторне бюджетування – можливість ефективно використовувати бюджетні кошти, вирішуючи реальні потреби місцевих жителів. В Україні протягом останніх чотирьох років цей механізм став своєрідною «доброю угодою» між місцевими органами влади та громадськістю, а також новою можливістю для налагодження діалогу.
Докладніше
Більше ... Load ...