Ті, що створюють додану вартість: хаб “Місто змістів” презентував власний сайт і розповів про перші півтора роки роботи
Вже наступного місяця завершується грант, наданий “Місту змістів” проектом “ПРОМІС”, тож з осені “Місто змістів” вирушає в “самостійне плавання”. Чого змогли досягти за цей час і як партнерство “Місто змістів”, а заразом і хаб планують розвиватися далі, розповідали сьогодні кільком десяткам активних громадян, які прийшли на 16:00 до хабу. Зокрема, на зустріч також завітам міський голова Сергій Моргунов, директори департаментів міської ради Віталій Погосян, Оксана Яценко, Максим Філанчук, а також експертка з Інтегрованого розвитку Софія Мельник та представник “ПРОМІС” Ігор Лепьошкін.
Докладніше
У Вінниці підбили підсумки проекту з розвитку Хабу «Місто змістів» за півтора року
20 серпня у м.Вінниці відбувся форум-дискусія «Творимо «Місто змістів» у партнерстві», в якому взяли участь представники громадських організацій Вінниці. На заході підбили підсумки проекту «Місто зі змістом: простір комунікації та партиципації», який був підтриманий грантом від Федерації канадських муніципалітетів у рамках Проекту ПРОМІС. Найціннішим результатом проекту є формування середовища громадських організацій, які об’єднались у Спілку вінницьких ГО «Мережа «Місто змістів», щоб спільно розвивати Хаб як платформу для взаємодії та діалогу.
Докладніше
У Горішніх Плавнях відбулося засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста
6 серпня в стінах Горішньоплавнівської міської ради за участі фахівців Проекту ПРОМІС відбулося перше засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Горішні Плавні. Метою спільної роботи є створення бренду Горішніх Плавнів, що підкреслить його унікальність, підвищить конкурентоспроможність, інвестиційну та туристичну привабливість міста.
Докладніше
У Коломиї відбувся тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування
Два дні в Коломиї триватиме тренінг від ПРОМІС «Гендерно орієнтоване бюджетування у сучасних умовах». Працівники структурних підрозділів міської ради вчитимуться, як розробляти бюджет міста із врахуванням гендерного аспекту.
Докладніше
Сотню екологічних торбинок розмалювали жмеринчани на День міста
На одній із алей площі Миру розгорнулася екологічна акція: перехожим пропонували власноруч розмалювати лляну торбинку і забрати собі у подарунок. Екологічні торбинки для усіх бажаючих закупили фахівці укправління економіки Жмеринської міської ради в рамках проекту «Роздільний метод збирання твердих побутових відходів – запорука чистоти в місті Жмеринка», що реалізується за підтримки Проекту ПРОМІС
Докладніше
У Мелітополі відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування на тему “Гендерно-орієнтоване бюджетування у сучасних умовах”
29-30 липня в рамках співпраці міста Мелітополя з Проектом ПРОМІС за підтримки Уповноваженої з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків - першого заступника Мелітопольського міського голови Ірини Рудакової вже вдруге відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування на тему "Гендерно-орієнтоване бюджетування у сучасних умовах".
Докладніше
Бренд – це економіка. У Полтаві розповіли про маркетингову стратегію міста
Маркетингова стратегія залучить до Полтави інвесторів та туристів за умови, що це буде не просто логотип, а постійна робота над створення іміджу. Про це розповіли у вівторок, 30 липня, на першому засіданні робочої групи з розробки Маркетингової стратегії міста.
Докладніше
У Миргороді відбувся тренінг з гендерно-орієнтованого бюджетування
"Впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування на місцевому рівні" – таку назву має дводенний тренінг від Проекту ПРОМІС, що розпочався у Миргороді 25 липня. Консультанти канадського проекту допомагають Миргороду - партнеру ПРОМІСу опрацювати сутність та етапи рівних можливостей чоловіків і жінок до розподілу ресурсів.
Докладніше
Стартувала робота над розробкою Стратегії розвитку туризму 2030
23 липня у Вінниці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму міста. Стратегію розвитку туризму Вінниці 2030 будуть розробляти за підтримки проекту Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)». На перше засідання робочої групи зібралося близько 70 представників туристичної галузі і громадськості.
Докладніше
У Хмільнику розпочався дводенний тренінг із питань гендерно орієнтованого бюджетування
У конференц-залі Хмільницької міської ради розпочався дводенний тренінг на тему: «Гендерно орієнтоване бюджетування в сучасних умовах» для керівників структурних підрозділів міської ради, Соколівського старостинського округу, громадського активу. Навчання проводиться за ініціативи Проекту ПРОМІС з метою впровадження на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади заходів у сфері гендерно орієнтованого бюджетування.
Докладніше
Більше ... Load ...