Проект ПРОМІС прагне застосувати кращий міжнародний досвід для сприяння формуванню ефективного та демократичного муніципального сектору України. На сьогодні ФКМ, яка впроваджує Проект ПРОМІС, об’єднує близько 2000 міст Канади. Сама ж Канада загалом та міста-члени ФКМ мають значний досвід у розбудові демократичного врядування, місцевого економічному розвитку та наданні якісних адміністративних послуг, який вважається одним з найкращих у світі. Понад 30 років Уряд Канади фінансує програми міжнародної технічної допомоги ФКМ у 27 країнах світу. Так, у 2010 році ФКМ розпочала діяльність в Україні з проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), а наразі реалізує Проект ПРОМІС.

ФКМ провела конкурс і відібрала канадські міста-волонтери, які виявили бажання поділитися з українськими містами своїми знаннями, кращими практиками муніципального розвитку, сформувати з ними партнерські відносини.

12 канадських муніципальних партнерів:


Міста-волонтери залучаються на волонтерських засадах, надають негрошову допомогу українським містам-партнерам Проекту ПРОМІС та не отримують фінансової винагороди за участь у Проекті.

Проект ПРОМІС залучає міста-волонтери, а саме працівників їхніх міських рад, керівників та службовців департаментів, представників бізнес-спільноти, до співпраці з українськими містами з метою розробки для них оптимальних рішень для вирішення численних питань місцевого значення. Підтримка українських міст здійснюється різними способами: це і проведення тематичних тренінгів, воркшопів, конференцій, прийом українських делегацій у Канаді, наставницькі візити та комплексні програми коучінгу окремих департаментів та напрямків.

Чим же корисне партнерство з українськими містами для канадських міст? Досвід міжнародного партнерства розширить їхні професійні горизонти, наддасть як муніципалітетам, так і окремим фахівцям міста можливість навчатись від колег в Україні та здійснити відчутний позитивний вплив на розвиток та економічне зростання українських міст. Таке партнерство також сприятиме формуванню тісних зв’язків між містами Канади та України.