У глобалізованому світі регіони динамічно конкурують за інвестиції. Від інтенсивності їх залучення залежить рівень економічного розвитку територій та добробут жителів. Саме тому місцевим органам влади вкрай важливо належним чином провадити інвестиційну політику.

Для систематизації та реалізації кращих національних і світових практик управління інвестиційною діяльністю на місцевому та регіональному рівні за підтримки Проекту ПРОМІС і UkraineInvest Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України були розроблені Рекомендації щодо стандартів залучення та супроводу інвесторів на місцевому та регіональному рівні. Стандарти становлять єдиний цілісний підхід до роботи з інвесторами та сприяють підвищенню інвестиційної привабливості і зростанню інвестиційної активності.

Містам-партнерам Проект ПРОМІС з 2015 року допомагає відбудовувати якісно нову та ефективну модель відносин з інвесторами. Разом з представниками місцевої влади експерти Проекту розробили низку інвестиційних інструментів та заходів.

1

Вінниччина

Сьогодні серед найважливіших завдань, які стоять перед Вінницею – суттєве нарощення інвестицій, активізація інвестиційної діяльності, збільшення притоку інвестицій в економічний та соціальний розвиток міської економіки, підвищення її конкурентоспроможності, забезпечення сталого розвитку територіальної громади.

Для реалізації цих завдань за підтримки Проекту ПРОМІС у Вінниці було розроблено:

2

Запоріжжя

З кожним роком Запорізька область стає все більш привабливою для інвестицій. Місцева влада активно працює над тим, щоб будь-який інвестор знайшов для себе усі необхідні ресурси та можливості для ведення бізнесу незалежно від обсягів реалізованих проектів. Так, експерти Проекту ПРОМІС допомогли розробити Інвестиційний паспорт Запорізької області.

Запоріжжя

Мелітополь

Для ефективної реалізації інвестиційної політики Мелітополя разом із представниками місцевої влади було розроблено:

Бердянськ

3

Полтавщина

Полтавщина — високорозвинений регіон у центрі України. Позитивна динаміка в регіоні обумовлена, зокрема, незмінними пріоритетами в діяльності обласної влади: створення сприятливих умов для розвитку підприємництва й поліпшення інвестиційного клімату.

За підтримки Проекту ПРОМІС:

Полтава

Кременчук

Горішні Плавні

Крім того, про можливості інвестування в область йдеться у промо-відео:

4

Івано-Франківщина

Упродовж останніх років Прикарпаття посідає провідні місця у рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України. За підтримки Проекту ПРОМІС в регіоні було розроблено Інвестиційний паспорт Івано-Франківської області та інвестиційні паспорти місцевих громад:

Гіди інвестора:

Промо-відео про інвестиційні переваги Коломийської ОТГ