За підтримки Проекту ПРОМІС для чотирьох українських міст було розроблено комунікаційні стратегії, покликані сформувати ефективну інформаційну взаємодію органів місцевого самоврядування з населенням, представниками громадських організацій і підприємцями. Мета цих стратегій доволі проста — сформувати зрозумілий образ і стійкий інтерес мешканців до діяльності місцевої влади та водночас налагодити зрозумілу й послідовну комунікацію з містянами.Використовуючи сучасні методи планування та впровадження комунікаційних кампаній, Комунікаційна стратегія Коломиї покликана забезпечити ефективну комунікацію з усіма пріоритетними цільовими аудиторіями, і завдяки цьому залучитися їх підтримкою. Стратегія передбачає використання всього наявного потенціалу органів міської влади та комунальних підприємств, установ і закладів для ефективної комунікації.

Завдання Комунікаційної стратегії міста Хмільник полягає у формуванні стійкого і стабільного інтересу цільових груп до діяльності міської влади з вирішення нагальних економічних та соціальних проблем міста. Документ також передбачає реалізацію цільових комунікаційних кампаній з підвищення обізнаності та побудову ефективної системи внутрішніх і зовнішніх комунікацій міської ради та її виконавчих органів із цільовими групами.

Комунікаційна стратегія міста Івано-Франківськ створена з метою формування ефективної комунікації з населенням та представниками ЗМІ, лідерами думок, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами. Розвиток Івано-Франківська як туристичного напрямку є одним із ключових завдань для міста. Завдання комунікаційної кампанії відповідає і стратегії міста загалом.

Комунікаційна стратегія міста Бердянськ покликана сформувати ефективну інформаційну взаємодію із населенням міста, представниками організацій громадянського суспільства та підприємцями. Комунікаційна стратегія сприятиме створенню системної, стійкої та послідовної взаємодії із цільовими групами, що відповідає пріоритетним напрямкам діяльності міської ради та її стратегічним завданням з розвитку потенціалу міста, вирішенню нагальних економічних та соціальних питань місцевої громади.