Оголошено переможців конкурсу короткострокових гендерних ініціатив
У Києві в рамках зустрічі Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України, яка відбувалась протягом 22-23 червня, оголосили результати конкурсу короткострокових гендерних ініціатив та вручили сертифікати переможцям.
Докладніше
Українська делегація мерів міст-партнерів відвідала Канаду
З 27 травня по 5 червня 2017 року в рамках Проекту ПРОМІС відбулася навчальна поїздка міських голів міст-партнерів Проекту ПРОМІС до Канади. Метою навчальної поїздки було ознайомити очільників міст-партнерів з канадськими моделями та кращими практиками ефективного демократичного врядування, з особливим акцентом на таких аспектах, як верховенство права, стратегічне планування розвитку міста, залучення громадян, створення сприятливого бізнес-клімату та сприяння місцевому економічному розвитку.
Докладніше
У Запоріжжі обговорили питання екологічної збалансованості
Впровадження заходів щодо охорони навколишнього середовища в діяльність ОМС та включення питань екологічної збалансованості в програми розвитку міст з метою переходу територіальних громад до сталого розвитку – такі завдання стоять перед Секцією Асоціації міст України з екологічної збалансованості, яка 31 червня 2017р. зібралася у м. Запоріжжі для проведення робочої зустрічі з метою обговорення ключових питань політики екологічної збалансованості.
Докладніше
Соціальне  підприємництво: міста-партнери переймали досвід успішних українських підприємств
22-26 травня 2017 року в рамках Проекту ПРОМІС відбулася навчальна поїздка з питань розвитку соціального підприємництва для представників міст-партнерів. Учасники поїздки отримали унікальну можливість ознайомитися з кращими практиками розвитку соціального підприємництва у Львівській та Івано-Франківській областях та отримати практичні знання щодо об’єднання зусиль ОМС, громадських організацій та підприємців для вирішення нагальних соціальних проблем завдяки діяльності соціальних підприємств
Докладніше
Експортери України об’єднуються у Спілку експортерів малих та середніх підприємств
28 квітня 2017 року у м. Горішні Плавні за підтримки Проекту ПРОМІС та Горішньоплавнівської міської ради відбулася установча конференція Спілки експортерів малих та середніх підприємств. Спілка експортерів малих та середніх підприємств покликана об’єднати зусилля і ресурси діючих та потенційних експортерів з числа малих та середніх підприємств з різних областей України для посилення конкурентоспроможності її членів в освоєнні нових вітчизняних та європейських ринків збуту, налагодження зв’язків з іноземними партнерами, участі в міжнародних тендерах, залучення поворотних та грантових фінансових ресурсів для розвитку експорту.
Докладніше
Результати впровадження та плани на 3й рік діяльності Проекту ПРОМІС представлено Спостережній Раді 25 квітня
У 2017-2018 рр. ПРОМІС планує розробку навчального онлайн-курсу конкурентоспроможності МСП. Новим і великим напрямком співпраці з містами стане співфінансування проектів в рамках Фонду підтримки ініціатив з відкритого врядування та розвитку, а також розробка та впровадження комунікаційних стратегій, удосконалення роботи зі ЗМІ, навчальні поїздки до Канади та Польщі
Докладніше
V Форум місцевого самоврядування
V Форум місцевого самоврядування, який відбувається у м.Львові щорічно, є платформою для обміну знаннями та досвідом у сфері місцевого самоврядування, ефективним інструментом напрацювання практичних рішень щодо вирішення актуальних проблем місцевого самоврядування та підвищення ролі ОМС у забезпеченні розвитку держави
Докладніше
У Львові відбувся круглий стіл на тему соціального підприємництва
23-24 березня Метою дводенного заходу було ознайомити учасників з можливостями соціального підприємництва для вирішення гострих соціальних проблем у містах, вивчити канадський досвід та кращі українські практики діяльності соціальних підприємств, а також розробити план дій щодо взаємодії місцевої влади та соціального бізнесу у напрямку розвитку міст
Докладніше
16 березня у Полтаві відбувся міжвідомчий форум «Ефективне врядування в громадах – запорука прискорення розвитку Полтавщини»
Захід, у якому взяли участь понад 100 представників центральних, регіональних та місцевих органів влади, громадських організацій, ОТГ області, а також українські та зарубіжні експерти, був проведений з метою налагодження співпраці та обміну інформації між центральною виконавчою та законодавчою владою України, регіональними та місцевими органами влади задля вдосконалення механізмів планування та стимулювання розвитку територіальних громад, що сприятиме економічному росту, підвищенню конкурентоспроможності та якості життя населення у Полтавській області.
Докладніше
Більше ... Load ...