Молоді жмеринчани формують у громаді усвідомлене ставлення до сортування сміття
Як цікаво провести канікули та підвищити екологічну свідомість містян, знають учасники екологічного клубу на базі Бібліотеки сімейного читання, який створено в рамках реалізації проекту «Роздільний метод збирання твердих побутових відходів — запорука чистоти в місті Жмеринка» за підтримки Проекту ПРОМІС. Сьогодні, 17 липня, до міської книгозбірні прийшло понад 30 молодих жмеринчан, які завдяки проекту вже навчилися сортувати побутове сміття та своїм прикладом закликають усіх жителів міста зменшити використання пластику через використання гарної альтернативи — розмальованих еко-торбинок.
Докладніше
ПРОМІС зміцнює муніципальний сектор в Україні: історія успіху Вінниці
Проект ПРОМІС допомагає містам-партнерам грамотно формувати співпрацю між різними рівнями влади та зміцнює потенціал муніципального сектору України. Це відбувається зокрема через посилення потенціалу службовців через спеціально розроблені навчальні програми. Вже 5425 службовців органів місцевого самоврядування з 296 міст та ОТГ України пройшли навчання завдяки Проекту ПРОМІС та фінансовій підтримці Уряду Канади. Серед них - Віталій Погосян, Директор Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради.
Докладніше
Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» у Полтаві працевлаштовує людей у складних життєвих обставинах
Громадська спілка «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр» у місті Полтава працевлаштовує людей, що опинилися у складних життєвих обставинах. В рамках Фонду підтримки малого і середнього підприємництва Проекту ПРОМІС організація отримала фінансовий грант на закупівлю нового обладнання. Також команда ПРОМІС надала організації консультаційну допомогу та провела відповідне навчання. Основна мета такої допомоги – надати допомогу у вирішенні таких проблем, як соціальна нерівність та соціальна ізоляція, економічна нестабільність незахищених членів місцевої громади.
Докладніше
24 очільників українських міст та ОТГ взяли участь у Конференції з питань реформ в Україні у Торонто
Ця навчальна поїздка була організована Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) для новообраних керівників українських об'єднаних громад та інших делегатів навколо Конференції з питань реформ в Україні у Торонто та реалізувалася спільно проектами DOBRE, DESPRO, ПРОМІС і U-LEAD із фінансуванням від американського, канадського, німецького та швейцарського урядів.
Докладніше
На запрошення ФКМ Анастасія Попсуй взяла участь у конференції Women Deliver 2019
3–6 червня в місті Ванкувер, Канада, відбулася конференція Women Deliver 2019 - найбільший в світі захід, присвячений темі гендерної рівності, здоров'я, прав і добробуту всіх жінок і дівчат. Конференція мала на меті стати каталізатором для активістів та активісток, які працюють заради досягненням рівноправності в світі: поширити знання, запропонувати шляхи вирішення численних глобальних проблем.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС відбувся XV Український муніципальний форум
18-20 червня 2019 року у м. Одесі відбувся ХV Український муніципальний форум. Український муніципальний форум - це захід загальнонаціонального масштабу, який щорічно проводить Асоціація міст України (АМУ) з метою забезпечення ефективної платформи для навчання, обміну досвідом, ідеями та передовими українськими та іноземними практиками у сфері місцевого самоврядування та місцевого економічного розвитку, обговорення загроз та ризиків для здійснення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, вдосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади та підтримки економічного розвитку громад.
Докладніше
Інвалідність – не перешкода для трудової зайнятості: історія тепличного господарства у с.Дорожне Вінницької області
Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», яка впроваджує проект «Створення інклюзивних умов для трудової зайнятості молодих людей з важкими формами інвалідності на базі тепличного господарства Соціальних майстерень» у рамках Фонду сприяння і розвитку МСП Проекту ПРОМІС, облаштувала тепличне господарство на території Соціальних майстерень у с. Дорожному Вінницької області.
Докладніше
Завершено поточний етап отримання проектних заявок у рамках Фонду сприяння розвитку МСП
Проект ПРОМІС оголошує про закінчення етапу подачі проектів у рамках конкурсу з відбору проектів на фінансування в рамках Фонду сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. Всі отримані проектні заявки перебувають на стадії розгляду. Інформація щодо наступного етапу конкурсу буде оголошена додатково на вебсайті Проекту та на офіційних сторінках Проекту у соціальних мережах Facebook та Twitter.
Докладніше
Проект ПРОМІС підтримав проведення конференції «Енергетика без гендеру»
23 травня 2019 року за підтримки Проекту ПРОМІС відбулася коференція «Енергетика без гендеру». Організатор заходу – Жіночий енергетичний клуб України. Участь у заході взяли Посол Канади в Україні Роман Ващук, народні депутати, представники великих енергетичних компаній та міжнародних організацій, іноземні та українські провідні експертки і експерти, які ділилися своїм баченням і досвідом щодо того, яким чином і з якою метою рівні права і можливості для жінок і чоловіків можуть бути забезпечені в енергетиці і у споріднених секторах.
Докладніше
Опитування Проекту ПРОМІС щодо рівня прозорості, відкритості та підзвітності місцевої влади
Проводимо опитування громадян у 16 містах-партнерах Проекту щодо рівня демократичності відкритості врядування. Просимо взяти участь у цьому опитуванні та допомогти оцінити ступінь відповідності діяльності ОМС принципам прозорості, відкритості та підзвітності
Докладніше
Більше ... Load ...