У Полтаві пройшов IV Форум практиків партиципації
17-18 січня в Полтаві пройшов IV Форум практиків партиципації. Щороку Форум об’єднує посадовців, експертів, активістів, міжнародних партнерів для того, аби обговорити актуальні виклики та дослідити кращі практики впровадження бюджету участі в містах.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Вінниці пройшов перший туристичний хакатон
16-17 січня у Вінниці пройшов перший туристичний хакатон «Заміксуй туризм у Вінниці». Захід провів департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради за підтримки Проекту ПРОМІС. Унікальна для регіону подія мала на меті спільно з громадським сектором та бізнесом виробити нові підходи до розвитку місцевого туризму, що ляжуть в основу туристичної стратегії міста до 2030 року, що розробляється за підтримки Проекту ПРОМІС. Протягом двох днів учасники тісно співпрацювали у командах над розробкою та презентацією власних проектів.
Докладніше
Сталість ініціатив та подальший розвиток муніципального сектору: представники міст-партнерів зустрілись на засіданні Спостережної ради Проекту ПРОМІС у Вінниці
17 грудня команда Проекту ПРОМІС, делегація Посольства Канади в Україні на чолі з пані Послом Ларісою Ґаладзою, представники Асоціації міст України та очільники 16 міст-партнерів зібрались у Вінниці на засіданні Спостережної ради Проекту. Зустріч присвятили обговоренню механізмів забезпечення сталості ініціатив, напрацьованих разом з Проектом ПРОМІС.
Докладніше
У Києві пройшов Другий всеукраїнський форум міст-підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків за участі представниць Канади
12 грудня за підтримки Проекту ПРОМІС та Асоціації міст України у Києві пройшов Другий всеукраїнський форум міст-підписантів Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків “Методи та інструменти впровадження засад Хартії”. Цього року разом з експертами Проекту ПРОМІС та представниками українських міст в заході взяли участь сенаторка Донна Даско та очільниця муніципалітету Кот-де-Неж – Нoтр-Дам-де-Ґрас Сью Монтгомері.
Докладніше
Сенаторка Донна Даско та очільниця муніципалітету Монреаля Сью Монтгомері взяли участь в Українському жіночому конгресі
З 10 по 11 грудня у Києві пройшов головний захід у сфері гендерної політики в Україні — Третій український жіночий конгрес, одним з постійних партнерів якого є Проект ПРОМІС. На запрошення Федерації канадських муніципалітетів у Конгресі взяли участь канадська сенаторка Донна Даско та очільниця муніципалітету Кот-де-Неж – Нoтр-Дам-де-Ґрас, депутатка міської ради м. Монреаль, Канада Сью Монтгомері.
Докладніше
У Вінниці створять Першу в Україні Програму розвитку соціального підприємництва
У Вінницькій міській раді відбулось засідання Робочої групи з розробки Програми розвитку соціального підприємництва. До її складу увійшли експерти Проекту ПРОМІС, освітяни, представники громадських організацій, соціальних підприємств та бізнес-асоціацій. Вінниця стала першим українським містом, яке ініціювало створення системного документа з підтримки інклюзивного бізнесу.
Докладніше
У Львові відбувся національний форум «Кліматичні амбіції міст»
28-29 листопада у Львові пройшов Національний форум «Кліматичні амбіції міст»організований Українською кліматичною мережею за підтримки 350.org, Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна та Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Більше ... Load ...