Інвалідність – не перешкода для трудової зайнятості: історія тепличного господарства у с.Дорожне Вінницької області
Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», яка впроваджує проект «Створення інклюзивних умов для трудової зайнятості молодих людей з важкими формами інвалідності на базі тепличного господарства Соціальних майстерень» у рамках Фонду сприяння і розвитку МСП Проекту ПРОМІС, облаштувала тепличне господарство на території Соціальних майстерень у с. Дорожному Вінницької області.
Докладніше
Завершено поточний етап отримання проектних заявок у рамках Фонду сприяння розвитку МСП
Проект ПРОМІС оголошує про закінчення етапу подачі проектів у рамках конкурсу з відбору проектів на фінансування в рамках Фонду сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. Всі отримані проектні заявки перебувають на стадії розгляду. Інформація щодо наступного етапу конкурсу буде оголошена додатково на вебсайті Проекту та на офіційних сторінках Проекту у соціальних мережах Facebook та Twitter.
Докладніше
Проект ПРОМІС підтримав проведення конференції «Енергетика без гендеру»
23 травня 2019 року за підтримки Проекту ПРОМІС відбулася коференція «Енергетика без гендеру». Організатор заходу – Жіночий енергетичний клуб України. Участь у заході взяли Посол Канади в Україні Роман Ващук, народні депутати, представники великих енергетичних компаній та міжнародних організацій, іноземні та українські провідні експертки і експерти, які ділилися своїм баченням і досвідом щодо того, яким чином і з якою метою рівні права і можливості для жінок і чоловіків можуть бути забезпечені в енергетиці і у споріднених секторах.
Докладніше
Опитування Проекту ПРОМІС щодо рівня прозорості, відкритості та підзвітності місцевої влади
Проводимо опитування громадян у 16 містах-партнерах Проекту щодо рівня демократичності відкритості врядування. Просимо взяти участь у цьому опитуванні та допомогти оцінити ступінь відповідності діяльності ОМС принципам прозорості, відкритості та підзвітності
Докладніше
У Києві відбулося засідання Спостережної ради Проекту ПРОМІС
15 травня 2019 року у місті Києві відбулося щорічне засідання Спостережної ради Проекту ПРОМІС. Під час засідання був обговорений Звіт про виконання Плану робіт на 2018-2019 рр, а також затверджений План роботи за Проектом на 2019-2020 рр.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів круглий стіл щодо комерціалізації університетських досліджень
З метою обговорення важливості впровадження прикладних досліджень в реальному секторі економіки, зокрема на малих та середніх підприємствах, 19 березня 2019 року Проект ПРОМІС провів круглий стіл на тему «Партнерство університетів та бізнесу: комерціалізація університетських досліджень», в якому взяли участь представники університетів, малих та середніх підприємств, органів місцевого самоврядування, а також профільні експерти.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів конференцію з муніципального маркетингу та брендингу
12-13 березня 2019 року у м.Києві в рамках Проекту ПРОМІС відбулася міжнародна конференція «Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг». Під час дводенної конференції були висвітлені теоретичні та практичні аспекти муніципального брендингу й маркетингу. У конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, українські та іноземні експерти.
Докладніше
Проект ПРОМІС та студія онлайн-освіти EdEra запустили онлайн-курс з соціального підприємництва
19 лютого Проект ПРОМІС та студія онлайн-освіти EdEra запустили спільно розроблений онлайн-курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність», який є частиною «Школи конкурентоспроможності малого бізнесу». Цей онлайн-курс знайомить слухачів з поняттям «соціальне підприємництво», його основними відмінностями від традиційних видів бізнесу, різними типами соціальних підприємств, їхніми організаційно-правовими формами та бізнес-моделями.
Докладніше
Більше ... Load ...