Ключові досягнення та пріоритети Проекту ПРОМІС на завершальну фазу: підсумки онлайн-засідання спостережної ради Проекту
11 червня 2020 року відбулось шосте засідання спостережної ради Проекту ПРОМІС. В ході зустрічі учасники здійснили огляд річного звіту за 5й рік 2019-2020) та планів на 6й завершальний рік діяльності Проекту.
Докладніше
АМУ оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив
Асоціація міст України в рамках Проекту ПРОМІС розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.
Докладніше
Проект ПРОМІС забезпечив ЦНАПи міст-партнерів засобами індивідуального захисту
Послаблення карантинних обмежень та поступове повернення до звичного ритму життя не скасовує нових реалій, що стали наслідками поширення COVID-19 на теренах України. Саме тому Проект ПРОМІС зосередив зусилля на допомозі 16 містам-партнерам у процесі подальшого безпечного надання адміністративних послуг жителям.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів серію вебінарів з кризових комунікацій для міст-партнерів
За підтримки Проекту ПРОМІС відбулась серія вебінарів з кризових комунікацій для представників органів місцевого самоврядування міст-партнерів, їх прес-служб та комунікаційних відділів міських рад.
Докладніше
У Миргороді запустили локальну FM-станцію
За підтримки Проекту ПРОМІС з 1 червня у Миргороді було запущено FM-станцію «Миргород». Для реалізації ініціативи Проект ПРОМІС придбав необхідне технічне обладнання. Почути «Миргород» тепер можна щодня на частоті 96,9 МГц.
Докладніше
У Бердянську презентували інвестиційний паспорт міста
За підтримки Проекту ПРОМІС у Бердянську створили власну інвестиційну візитівку – інвестиційний паспорт міста . Документ допоможе вивести відносини з інвесторами на новий рівень, оптимізувавши процеси комунікації та співпраці з ними.
Докладніше
Вінницька міська рада затвердила першу в Україні програму розвитку соціального підприємництва
Депутати Вінницької міської ради затвердили Програму розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки. Програму розробляв департамент економіки і інвестицій у співпраці з департаментом соціальної політики Вінницької міської ради та за експертної підтримки Проекту «ПРОМІС».
Докладніше
Шкільний громадський бюджет 2020: Проект ПРОМІС провів тематичний вебінар для всіх учасників процесу
14 травня 2020 року за підтримки Проекту ПРОМІС відбувся вебінар «Шкільний громадський бюджет – перші кроки!». У заході взяли участь близько 60 представників органів місцевого самоврядування, шкіл та громадських організацій.
Докладніше
Більше ... Load ...