У Львові відбувся національний форум «Кліматичні амбіції міст»
28-29 листопада у Львові пройшов Національний форум «Кліматичні амбіції міст»організований Українською кліматичною мережею за підтримки 350.org, Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна та Проекту ПРОМІС.
Докладніше
StartUp Fest: Проект ПРОМІС підтримав фестиваль бізнес-ідей у Запоріжжі
29 листопада у Запоріжжі за підтримки Проекту ПРОМІС пройшов масштабний фестиваль бізнес-ідей “StartUp Fest”. Захід відбувся за ініціативи обласної та міської влади, Запорізької торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України.
Докладніше
В Івано-Франківську відбулась ІІІ Міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу
За підтримки Проекту ПРОМІС відбулась III Міжнародна конференція з інклюзивного розвитку бізнесу «На шляху до сталого фінансування». Збирати представників іноземних представництв, влади, громадськості, підприємців та експертів для привернення уваги до питань бізнес-інклюзії стало щорічною традицією Проекту ПРОМІС. Цієї осені місцем проведення заходу було обрано Івано-Франківськ – місто, яке успішно реалізовує ідею інклюзивного бізнесу та створює сприятливі умови для його розвитку.
Докладніше
Як у Жмеринці адаптують підприємства до викликів часу
Четверта індустріальна революція, кліматичні зміни та пов’язана з цим трансформація культури споживання створюють нові виклики для економік країн світу. Глобальні тенденції змушують підприємства відповідати часу, або переформатовувати виробництво. Водночас є галузі, повне припинення існування яких, – питання найближчого майбутнього.
Докладніше
Асоціація «Відкриті серця» продовжує підтримувати політику розвитку соціального підприємництва
Цього року Асоціація «Відкриті серця», що є грантером Проекту ПРОМІС, отримала фінансування з обласного бюджету на проведення 8 практичних семінарів в рамках курсу «Соціальні майстерні – альтернатива трудової зайнятості осіб з важкими формами інвалідності». Навчання було організовано Асоціацією спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. Його мета – популяризувати такі моделі трудової зайнятості як одну з кращих практик соціального підприємництва на регіональному рівні.
Докладніше
Навчальний візит до Естонії: представники українських міст ознайомились із провідним досвідом е-урядування
Представники 14 українських міст-партнерів відвідали Естонію в рамках навчального візиту, організованого Проектом ПРОМІС. Естонія – яскравий приклад країни, що змогла ефективно впровадити інформатизацію процесів державного й муніципального управління та сервісів на усіх рівнях. Навчальна поїздка дала змогу представникам українських міст дізнатися про особливості використання кращих практик е-урядування та надання е-послуг, а також продумати їх адаптацію до українського контексту.
Докладніше
Жмеринка затвердила стратегію розвитку міста до 2030 року
Депутати Жмеринської міської ради схвалили Стратегію розвитку міста до 2030 року, яку було розроблено у співпраці з консультантами Проекту ПРОМІС Документ визначає два стратегічні напрями: посилення конкурентоспроможності міста та покращення якості життя його мешканців.
Докладніше
ПРОМІС навчає: Представники бізнес-асоціацій взяли участь у навчальній поїздці до Торонто
З 5 по 13 жовтня відбулась навчальна поїздка із розвитку бізнес-асоціацій до Торонто. Представники асоціацій мали нагоду покращити управлінські та лідерські навички, ознайомитися з моделями ефективного управління асоціаціями, а також налагодити співпрацю з канадськими колегами. Партнером в організації навчання виступила Спілка керівників канадських асоціацій (Canadian Society of Association Executives (CSAE) – потужної організації, яка об'єднує керівників асоціацій з усієї Канади та єдина організація, яка розробила сертифікований курс управління асоціаціями у Канаді
Докладніше
Підсумували результати впровадження проекту «Створення інклюзивних умов для трудової зайнятості молодих людей з важкими формами інвалідності на базі тепличного господарства Соціальних майстерень»
30 вересня у Молодіжному центрі «Квадрат» на робочій зустрічі з спільного вироблення політики розвитку соціального підприємництва у Вінниці підсумували результати, який реалізувала Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів у Вінниці навчання з місцевого економічного розвитку
У вересні 2019 року у місті Вінниці Проект ПРОМІС спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області провів навчання з місцевого економічного розвитку (МЕР). До проведення тренінгу були залучені місцеві тренери та викладачі із Національної академії державного управління при Президентові України.
Докладніше
Більше ... Load ...