Проект ПРОМІС провів круглий стіл щодо комерціалізації університетських досліджень
З метою обговорення важливості впровадження прикладних досліджень в реальному секторі економіки, зокрема на малих та середніх підприємствах, 19 березня 2019 року Проект ПРОМІС провів круглий стіл на тему «Партнерство університетів та бізнесу: комерціалізація університетських досліджень», в якому взяли участь представники університетів, малих та середніх підприємств, органів місцевого самоврядування, а також профільні експерти.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів конференцію з муніципального маркетингу та брендингу
12-13 березня 2019 року у м.Києві в рамках Проекту ПРОМІС відбулася міжнародна конференція «Місце України у світі: муніципальний маркетинг і брендинг». Під час дводенної конференції були висвітлені теоретичні та практичні аспекти муніципального брендингу й маркетингу. У конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, українські та іноземні експерти.
Докладніше
Проект ПРОМІС та студія онлайн-освіти EdEra запустили онлайн-курс з соціального підприємництва
19 лютого Проект ПРОМІС та студія онлайн-освіти EdEra запустили спільно розроблений онлайн-курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність», який є частиною «Школи конкурентоспроможності малого бізнесу». Цей онлайн-курс знайомить слухачів з поняттям «соціальне підприємництво», його основними відмінностями від традиційних видів бізнесу, різними типами соціальних підприємств, їхніми організаційно-правовими формами та бізнес-моделями.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС відбулася Установча зустріч соціальних підприємців України
8 лютого 2019 року у м.Полтаві відбулася Установча зустріч соціальних підприємців України. Захід організувала благодійна організація «Світло Надії» у співпраці з Проектом ПРОМІС. Мета зустрічі - об’єднання зусиль соціальних підприємств України для обміну досвідом, залучення ресурсів та розвиток соціального підприємництва в Україні.
Докладніше
Вінниця на два дні стала центром жіночого підприємництва
1-2 лютого у місті Вінниці відбулася перша установча зустріч Всеукраїнської платформи «Жінки в бізнесі». Захід було організовано Вінницьким Клубом Ділових Людей за фінансової підтримки Проекту ПРОМІС в рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств.
Докладніше
У Києві нагородили переможців рейтингу бюджетної прозорості
29 січня 2019 року у м.Києві відбулася церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року». Це перша в Україні церемонія нагородження міст та ОТГ, які продемонстрували найбільшу відкритість, прозорість та інноваційність бюджетного процесу. Оцінка прозорості місцевих бюджетів у містах та ОТГ здійснювалася за допомогою методології, яка була розроблена Фондом Східна Європа та партнерами, серед яких був Проект ПРОМІС, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг щодо врахування питань гендерної рівності та екологічної збалансованості у проектах, які співфінансуються Проектом ПРОМІС
22-23 січня 2019 року у м.Києві Проект ПРОМІС провів тренінг на тему «Врахування деяких аспектів гендерної рівності й екологічної збалансованості та забезпечення сталості результатів впровадження проектів» для представників міст-партнерів Проекту з Полтавської та Івано-Франківської областей.
Докладніше
Три пілотні області Проекту ПРОМІС стали фіналістами всеукраїнського конкурсу кращих практик місцевого самоврядування
18 грудня 2018 року в Клубі Кабінету Міністрів України відбулася офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування в 2018 році». Конкурс провело Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) за сприяння постійного партнера Мінрегіону - Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Докладніше
Більше ... Load ...