Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів
6-7 лютого 2018 року Проект ПРОМІС провів дводенний тренінг для представників ЗМІ з міст-партнерів на тему «Журналістська діяльність, що заслуговує на довіру й повагу: нові та традиційні медіа-технології, робота з посадовими особами органів місцевого самоврядування».
Докладніше
Проект ПРОМІС презентував аналітичний звіт щодо якості надання адміністративних послуг в 16 містах-партнерах
31 січня 2018 року Проект ПРОМІС провів круглий стіл на тему «Моніторинг ЦНАП задля поліпшення його діяльності та підвищення якості послуг», на якому був представлений узагальнений аналітичний звіт за результатами оцінювання діяльності 16 міст-партнерів щодо надання адміністративних послуг
Докладніше
Вінниця – перше місто в Україні, яке підписало Європейську Хартію рівності чоловіків та жінок
Місто-партнер Проекту ПРОМІС – м.Вінниця – піонер у сфері забезпечення гендерної рівності в житті громади. Саме Вінниця першою серед усіх міст України приєдналася до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Таке рішення було ухвалене Вінницькою міською радою 23 червня 2017 року. За нього проголосувало 45 місцевих депутатів.
Докладніше
Міжнародна онлайн-кампанія «Інклюзія 2017»
Проект ПРОМІС долучився до проведення міжнародної онлайн-кампанії щодо інклюзії «Інклюзія 2017» з хештегами #Inclusion2Me та #InclusionMeans. Кампанію розпочав Уряд Канади з метою привернення уваги світового співтовариства до таких глобальних проблем, як ріст популізму, ксенофобії та екстремізму, ініціювання відповідних дискусій в соціальних медіа та подальшого напрацювання політик та програм, які сприятимуть інклюзії в суспільстві.
Докладніше
Проект ПРОМІС розпочинає розробку Стратегії сталості та впливу
З метою запуску процесу розробки Стратегії сталості та впливу, Проект ПРОМІС 13-14 грудня 2017 року провів навчальний семінар для представників міст-партнерів на тему «Впровадження змін на місцевому рівні: стратегії сталості та впливу, виклики та фактори успіху».
Докладніше
Проект ПРОМІС підтримав проведення Українського Жіночого Конгресу
Проект ПРОМІС активно підтримує ідею впровадження гендерної рівності в Україні як невід’ємного елементу демократичного розвитку держави. Саме тому Проект долучився до проведення Українського Жіночого Конгресу, який відбувся 22-23 листопада 2017 року у м.Києві. Метою Конгресу було створення публічної платформи, що сформує порядок денний з гендерної політики для Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, медіа-спільноти, приватного і громадського секторів, та забезпечить дотримання органами державної влади комплексного гендерного підходу при формуванні державної політики.
Докладніше
Стратегія розвитку «Запоріжжя – 2028» відображає амбітну ціль – перетворення Запоріжжя на сучасне європейське місто
На сесії Запорізької міської ради депутати проголосували за затвердження Стратегії розвитку міста Запоріжжя до 2028 року. Метою Стратегії є вирішення проблем місцевого розвитку, відновлення та збереження довкілля міста, підвищення конкурентоспроможності економіки, розвиток туризму, підвищення якості життя мешканців, шляхом залучення інвестицій і згуртування громади навколо ідеї сталого розвитку Запоріжжя.
Докладніше
ПРОМІС підтримав проведення Другого форуму практиків партиципації «Громадські бюджети від А до Я»
За підтримки Проекту ПРОМІС 16-17 листопада 2017 року відбувся Другий форум практиків партиципації «Громадські бюджети від А до Я», який став платформою для обміну досвідом, експертних дискусій та презентації успішних практик у сфері громадського бюджету.
Докладніше
Більше ... Load ...