Представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС вивчали досвід Кривого Рогу з впровадження стратегії розвитку міста
З 20 по 21 вересня 2018 р. представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС перебували у навчальній поїздці «Моніторинг впровадження Стратегії розвитку міста» у м. Кривий Ріг, у ході якої відбувся обмін досвідом у сфері розробки та впровадження стратегій розвитку міст. Кривий Ріг був містом-партнером проекту міжнародної технічної допомоги Місцевий економічний розвиток міст України (Проект МЕРМ), який Федерація канадських муніципалітетів успішно реалізовувала протягом 2010-2014 років. Зокрема, в рамках Проекту МЕРМ було розроблено та успішно впроваджено Стратегічний план розвитку міста Кривого Рогу до 2015 року.
Докладніше
Проект ПРОМІС показав містам-партнерам кращі практики жіночого підприємництва міста Вінниці
З 19 по 21 вересня відбувалася навчальна поїздка з питань розвитку жіночого підприємництва до м.Вінниці, організована Проектом ПРОМІС для міст-партнерів з Полтавської, Івано-Франківської та Запорізької області. У ході навчальної поїздки учасники ознайомилися з кращими практиками жіночого підприємництва Вінниці, отримали цінні знання та корисні навички щодо заснування та розвитку жіночого підприємництва, дізналися, яку роль у просуванні та розвитку жіночого підприємництва відіграють органи місцевого самоврядування, громадські організації та бізнес-об’єднання.
Докладніше
ПРОМІС допомагає Івано-Франківську розвивати «розумний туризм»: влада міста презентувала новий мобільний додаток «Відвідай Івано-Франківськ»
У співпраці з Проектом ПРОМІС місцева влада Івано-Франківська впевнено розвиває туристичний потенціал міста. 22 серпня 2018 року в кінотеатрі "Люм'єр" в Івано-Франківську відбулася презентація нового мобільного додатка "Відвідай Івано-Франківськ", який зібрав усю необхідну інформацію про місто.
Докладніше
Проект ПРОМІС підтримує малу приватизацію та систему ProZorro.Продажі як ефективний інструмент наповнення місцевих бюджетів
21 серпня 2018 року в приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулася презентація електронної системи ProZorro.Продажі для майже 200 представників міських/сільських рад та ОТГ Запорізької області. Захід відбувся у рамках Дня об’єднаних територіальних громад за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Проект ПРОМІС показав українським мерам успішний канадський досвід міжмуніципальної співпраці
З 21 липня по 1 серпня 2018 року в рамках Проекту ПРОМІС відбувалася навчальна поїздка до Канади для очільників міст-партнерів Проекту. Вона була присвячена вивченню канадського досвіду міжмуніципальної співпраці, а також регіонального та місцевого економічного розвитку.
Докладніше
Представники малого та середнього бізнесу, діяльність яких підтримує Проект ПРОМІС, зустрілися з канадським міністром
19 липня у м.Києві відбулася зустріч команди Проекту ПРОМІС з Міністром міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо в рамках її офіційного візиту до України, що триває з 18 по 23 липня. Під час зустрічі Міністр дізналася про напрямки діяльності Проекту ПРОМІС в Україні та ознайомилася з деякими соціальними підприємствами, бізнес-асоціаціями та громадськими організаціями, яким Проект ПРОМІС надає допомогу в рамках компоненту "Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств".
Докладніше
Проект ПРОМІС сприяє діяльності бізнес-асоціацій в Україні
18 липня у м.Києві Проект ПРОМІС спільно з Офісом з просування експорту провів круглий стіл на тему «Бізнес-асоціації в Україні: можливості та виклики», який надав його учасникам можливість у колі однодумців, партнерів та експертів обговорити роль та місце місцевих бізнес-асоціацій для підтримки та розвитку малих та середніх підприємств. Участь у заході взяли близько 60 представників різних бізнес-асоціацій.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів з Полтавської області
16-17 липня у м.Полтава Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів з Полтавської області. Протягом двох днів учасники тренінгу обговорили, як необхідно працювати з представниками органів місцевого самоврядування, яким чином побудувати репутацію ефективного журналіста за допомогою традиційних і нових способів висвітлення інформації з використанням різних інформаційних технологій і платформ, які є основні етичні проблеми української журналістики, що таке якісні новини, як висвітлювати корупцію та делікатні теми, а також як проводити журналістські розслідування.
Докладніше
День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму
19 червня 2018 року у Києві відбувся День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму. Захід відбувся в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Більше ... Load ...