День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму
19 червня 2018 року у Києві відбувся День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІV Українського муніципального форуму. Захід відбувся в рамках Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Експерти ПРОМІС запронували «Меню місцевого економічного розвитку»
11-13 червня у м. Вінниця в приміщенні «NGO-Хаб» за сприяння Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради експерти Проекту ПРОМІС провели триденний тренінг для представників міст-партнерів Проекту ПРОМІС з Вінницької та Івано-Франківської областей на тему «Джерела та інструменти фінансування місцевого економічного розвитку».
Докладніше
Проект ПРОМІС продовжує діяльність щодо допомоги містам-партнерам у сфері територіального  брендингу й маркетингу
22-23 травня 2018 року Проект ПРОМІС провів навчальний тренінг на тему «Брендинг і маркетинг міста для місцевого економічного розвитку». Участь у ньому взяли представники міст-партнерів Проекту ПРОМІС, які відповідальні за розробку маркетингової стратегії, формування і просування бренду свого міста. До проведення тренінгу Проект ПРОМІС залучив канадських і українських експертів і фахівців-практиків, які мають значний досвід у сфері маркетингу та брендингу.
Докладніше
Представників органів місцевого самоврядування Вінниччини відзначили сертифікатами Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС
Сьогодні завершилась 4-х денна навчальна програма присвячена темі місцевого економічного розвитку для представників регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування Вінницької області, яка проходила 15-16 та 21-22 травня в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» та Федерації канадських муніципалітетів
Докладніше
Конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив (заявки приймаються до 8 червня)
Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку
Докладніше
Проект ПРОМІС посприяв проведенню міжнародного бізнес-форуму у Кременчуці
10-11 травня 2018 року за підтримки Проекту ПРОМІС у м.Кременчук відбувся міжнародний бізнес-форум "Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом". Участь у Форумі взяли представники Канади, Литви, Польщі та інших країн, які зацікавлені у налагодженні та поглибленні співпраці з Україною, представники державних та місцевих органів влади України, підприємці та експерти.
Докладніше
NGO-Хаб у м.Вінниці відзначає 100 днів своєї діяльності
NGO-Хаб у Вінниці – це платформа для активного діалогу між представниками місцевої влади, бізнесу та громадських організацій з метою спільного вирішення питань місцевого значення, а також місце, де генеруються, підтримуються та реалізовуються соціальні інновації
Докладніше
ПРОМІС співпрацює з Проектом малих грантів в Україні Глобального екологічного фонду
24 квітня 2018 року старший експерт з міжвідомчої співпраці та економічного розвитку Проекту ПРОМІС Олександр Ігнатенко взяв участь у зустрічі керівного комітету Проекту малих грантів в Україні Глобального екологічного фонду, яка відбулася під час виїзної зустрічі в Національному природному парку «Голосіївський».
Докладніше
Результати впровадження Проекту ПРОМІС за 3й рік діяльності представлені на засіданні Спостережної Ради Проекту
У четвер, 19 квітня 2018 року, відбулося четверте засідання Спостережної Ради Проекту ПРОМІС, на якому експерти ПРОМІС представили основні досягнення Проекту за третій рік діяльності та плани на 4й рік впровадження (2018-2019 рр.).
Докладніше
Більше ... Load ...