За підтримки Проекту ПРОМІС у Львові відбувся VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування
22-23 березня 2018 року у м.Львові відбувся VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, організований Інститутом міста Львова, Львівською міською радою та ГО Інститут Просвіти за підтримки Проекту ПРОМІС.
Докладніше
Як Проект ПРОМІС підтримує соціальні інновації у містах-партнерах: успішний старт вінницького Хабу
В рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проект ПРОМІС надав фінансову допомогу вінницькому Хабу на розробку його стратегічних документів. Сам Хаб покликаний стати платформою для постійної та динамічної взаємодії влади міста та громадянського суспільства.
Докладніше
Відбувся другий навчально-ознайомчий візит представників міст-партнерів Проекту ПРОМІС до Польщі, 4-10 березня 2018 року
Цього разу учасники відвідали тримісто- агломерацію на півночі Польщі, яка об’єднує такі міста, як Гданськ, Сопот та Гдиню, та міста Косцежина і Картузи в Поморському воєводстві.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку
14 березня 2018 року Проект ПРОМІС спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest провів Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку (CDIForum2018), який цьогоріч був присвячений інвестиціям та інституціям місцевого розвитку. Це вже п’ятий Форум інституцій місцевого розвитку, організований Проектом ПРОМІС разом з партнерами за фінансової підтримки Уряду Канади.
Докладніше
Експерти ПРОМІС навчають основам ефективних кампаній з брендингу та маркетингу міст
27-28 лютого 2018 року у місті Києві Проект ПРОМІС провів тренінг «Кампанії з брендингу та маркетингу міст» для представників міст-партнерів з метою обміну знаннями та досвідом у сфері брендингу й маркетингу міст.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС українські міста переймають досвід Польщі з розвитку соціального підприємництва та жіночого бізнесу
У партнерстві з польським Фондом міжнародної солідарності та за підтримки Уряду Канади з 18 по 24 лютого 2018 року Проект ПРОМІС провів навчально-ознайомчий візит до Польщі для представників органів місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій та малого і середнього бізнесу з міст-партнерів. Мета візиту – ознайомитися з реаліями польських реформ та кращими практиками розвитку соціального підприємництва та жіночого бізнесу.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг щодо формування належного ЦНАП
21-22 лютого в м.Києві Проект ПРОМІС організував тренінг для представників органів місцевого самоврядування та ЦНАПів з міст-партнерів на тему "Практичні аспекти формування належного Центру надання адміністративних послуг".
Докладніше
Переможці конкурсу короткострокових гендерних ініціатив Проекту ПРОМІС представили свої досягнення
Проект ПРОМІС активно співпрацює з Асоціацією міст України (АМУ) в напрямку впровадження гендерної рівності в Україні. Зокрема, Проект ПРОМІС підтримує роботу Комітету Асоціації міст України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, робоча зустріч якого відбулася 20-21 лютого 2018 року. Під час зустрічі були представлені та обговорені результати реалізації короткострокових гендерних ініціатив, які перемогли у конкурсі на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що мають на меті сприяти участі жінок у місцевому економічному розвитку, який навесні 2017 року спільно провели Проект ПРОМІС та АМУ.
Докладніше
Проект ПРОМІС провів тренінг для журналістів
6-7 лютого 2018 року Проект ПРОМІС провів дводенний тренінг для представників ЗМІ з міст-партнерів на тему «Журналістська діяльність, що заслуговує на довіру й повагу: нові та традиційні медіа-технології, робота з посадовими особами органів місцевого самоврядування».
Докладніше
Більше ... Load ...