За підтримки Проекту ПРОМІС у Києві пройшла конференція з ефективного управління держмайном
5 березня за підтримки Проекту ПРОМІС у Києві відбулась конференція ДП «Прозорро.Продажі» «Як залучити інвестиції та прискорити економічний розвиток?». Майже 200 учасників, серед яких представники профільних міністерств, органів місцевого самоврядування, бізнесу та експерти, обговорили питання ефективного управління державним майном та використання інструментів комунікації з інвесторами.
Докладніше
У Полтаві обговорили питання жіночого політичного лідерства на місцевому рівні
За підтримки Проекту ПРОМІС у Полтаві пройшла робоча зустріч Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України. Захід присвятили обговоренню розширення представництва жінок у владі.
Докладніше
Тренінг для самозайнятих жінок Запоріжжя
За підтримки Проекту ПРОМІС в Запоріжжі пройде тренінг для самозайнятих жінок. До участі запрошуються жінки-представниці місцевих громад області, жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості та інші жінки, які планують відкрити або ж вже розпочали свою справу.
Докладніше
В Івано-Франківську пройде тренінг для самозайнятих жінок
За підтримки Проекту ПРОМІС в Івано-франківську пройде тренінг для самозайнятих жінок. До участі запрошуються жінки-представниці місцевих громад області, жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості та інші жінки, які планують відкрити або ж вже розпочали свою справу.
Докладніше
У Полтаві пройшов IV Форум практиків партиципації
17-18 січня в Полтаві пройшов IV Форум практиків партиципації. Щороку Форум об’єднує посадовців, експертів, активістів, міжнародних партнерів для того, аби обговорити актуальні виклики та дослідити кращі практики впровадження бюджету участі в містах.
Докладніше
За підтримки Проекту ПРОМІС у Вінниці пройшов перший туристичний хакатон
16-17 січня у Вінниці пройшов перший туристичний хакатон «Заміксуй туризм у Вінниці». Захід провів департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради за підтримки Проекту ПРОМІС. Унікальна для регіону подія мала на меті спільно з громадським сектором та бізнесом виробити нові підходи до розвитку місцевого туризму, що ляжуть в основу туристичної стратегії міста до 2030 року, що розробляється за підтримки Проекту ПРОМІС. Протягом двох днів учасники тісно співпрацювали у командах над розробкою та презентацією власних проектів.
Докладніше
Сталість ініціатив та подальший розвиток муніципального сектору: представники міст-партнерів зустрілись на засіданні Спостережної ради Проекту ПРОМІС у Вінниці
17 грудня команда Проекту ПРОМІС, делегація Посольства Канади в Україні на чолі з пані Послом Ларісою Ґаладзою, представники Асоціації міст України та очільники 16 міст-партнерів зібрались у Вінниці на засіданні Спостережної ради Проекту. Зустріч присвятили обговоренню механізмів забезпечення сталості ініціатив, напрацьованих разом з Проектом ПРОМІС.
Докладніше
Більше ... Load ...