Вінниця – сучасне місто, економіка якого динамічно розвивається. Місто має тривалі промислові традиції, потужну освітню базу, наукові школи, які працюють у сфері інформаційних технологій, інженерії, медицини. Інвестиційний паспорт буде цікавий та корисний приватним інвесторам, представникам іноземних компаній.

Сьогодні серед найважливіших завдань, які стоять перед Вінницею – суттєве нарощення інвестицій, активізація інвестиційної діяльності, збільшення притоку інвестицій в економічний та соціальний розвиток міської економіки та підвищення її конкурентоспроможності, забезпечення сталого розвитку територіальної громади.

Упродовж останніх років Прикарпаття посідає провідні місця у рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України. За обсягом іноземних інвестицій на одного жителя область увійшла у п’ятірку кращих в Україні. Інвестиції надходять від нерезидентів із майже 50 країн світу. Пріоритетне місце в інвестуванні економіки Івано-Франківщини належить країнам Європейського Союзу.

З кожним роком Запорізька область стає все більш привабливою для інвестицій. Місцева влада активно працює над тим, щоб будь-який інвестор знайшов для себе усі необхідні ресурси та можливості для ведення бізнесу не залежно від обсягів реалізованих проектів.

Полтавщина – регіон з розвиненою сільською місцевістю та функціональними промисловими територіями, який здатний готувати кадрові ресурси для його подальшого економічного розвитку. Область має потужну індустріальну базу, вагомий сільськогосподарський потенціал, висококваліфіковані кадри, багату культурно-історичну спадщину.