До Стратегії регіонального розвитку Запорізької області подано понад 300 ідей проектівДжерело: офіційний сайт Запорізької ОДА

Завершено збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року. Про це повідомила директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян під час засідання робочої групи з підготовки проекту плану заходів на 2016-2018 роки з реалізації Стратегії, що відбулося під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Костянтина Бриля.

Загалом до Стратегії було подано понад 300 ідей проектів. Як зазначив Костянтин Бриль, на черзі найвідповідальніший етап роботи – відбір проектів. Посадовець повідомив, що він відбуватиметься у тісній співпраці з фахівцями проекту ПРОМІС (Партнерство для розвитку міст) та закликав членів робочих підгруп ретельно відібрати саме ті проекти, що визначатимуть розвиток територій на роки вперед, і не ляжуть тягарем на обласний бюджет.

– Членам робочих підгруп слід добре підготуватися до захисту відібраних проектів, адже відбір повинен бути добре обґрунтованим, – підкреслив перший заступник голови ОДА.

У свою чергу Елла Слепян нагадала членам робочої групи, яким критеріям повинні відповідати проекти та як здійснюватиметься відбір.

Також учасникам робочої групи надав поради консультант проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», консультант робочої групи Василь Крашевський, який дистанційно взяв участь у засіданні – в режимі скайп-зв’язку. Зокрема, він порадив насамперед надавати перевагу тим проектам, які вплинуть на розвиток великих територій, а не лише окремого селища чи міста.

За результатами заходу вирішено провести перше засідання підвідомчих робочих підгруп, на якому визначити регламент їх роботи; опрацювати графік; довести до членів робочої підгрупи проектні ідеї, які надійшли; здійснити попередній відбір проектних ідей на їх відповідність критеріям відбору.

Методичну (консультаційну) допомогу структурним підрозділам облдержадміністрації при проведенні попереднього відбору проектних ідей надаватимуть Департамент економічного розвитку і торгівлі, Департамент фінансів, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації.