Джерело: Бліц-інфо

19142958_1874968592765659_2711547554876070624_o13 червня в облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи з питань розробки інвестиційного паспорта Івано-Франківської області.

До її складу увійшли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, депутати обласної ради, експерти, представники бізнес-середовища.

Упродовж наступних трьох місяців ця група працюватиме над створенням інвестиційного паспорта, який дозволить потенційному інвестору отримати повну і достовірну інформацію про економічний потенціал регіону, інвестиційний клімат, систему підтримки підприємництва, та дасть можливість об’єктивно оцінити привабливість вкладення капіталу, знайти надійних партнерів. Такий продукт сприятиме підвищенню інвестиційного іміджу і подальшому розвитку економіки Івано-Франківщини.

Створюватимуть новий інвестиційний паспорт області у співпраці з Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Зазначимо, що проект ПРОМІС в Україні впроваджується федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади з квітня 2015 року до грудня 2020 року. Наша область є однією з чотирьох пілотних областей України, де ПРОМІС розпочав роботу, зокрема, у 2016 році здійснив аналіз стану інвестиційної діяльності та підготував практичні рекомендації. Партнерами проекту на Прикарпатті є облдержадміністрація, обласна рада та міста Івано-Франківськ, Коломия, Долина, Яремче.

Головний експерт з питань міжвідомчої співпраці і місцевого розвитку Проекту ПРОМІС Олег Войтович відзначив активну співпрацю з керівництвом області в інвестиційній сфері. Якісний кінцевий продукт, за його словами, можливий лише за системного підходу, при цьому не слід очікувати миттєвих результатів, бо це робота на перспективу. Наразі ПРОМІС пропонує посібник, в якому викладені стандарти і методологія роботи з інвесторами – документ із рекомендаціями, як працювати з інвесторами.