Джерело: офіційний сайт Полтавської міської ради та виконавчого комітету

Полтавщина долучилася до Національної ініціативи «Другий індустріальний тиждень». У рамках якого, за підтримки Проекту ПРОМІС у Галереї мистецтв відбувся регіональний економічний форум SME-forum «Полтавщина бізнесова».

За словами директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інни Іщенко, мета форуму – стимулювати використання ефективних підходів до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, прискорити індустріальний розвиток через стимулювання експортної діяльності.

На форум зібралися представники бізнес спільноти області з числа малих і середніх підприємств, торгові представники посольств, акредитованих на території України, експерти міжнародних проєктів та інституцій, представники органів місцевого самоврядування (міста-партнери проєкту ПРОМІС та ОТГ), представники торгово-промислових палат, інституцій місцевого розвитку, науковці.

Участь у заході взяла і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко. Вона наголосила на важливості поєднання співпраці «влада-бізнес» у розвитку економіки міста:


«Сьогодні в Полтаві налічується більше 25 тисяч представників малого та середнього бізнесу, і їм дійсно потрібна допомога для розвитку та виходу на новий рівень чи на міжнародні ринки. Наше завдання – забезпечити цю допомогу. В результаті полтавці отримають нові робочі місця, а міський бюджет – додаткові надходження».

На форумі відбулися три пленарні засідання:
Перше – Полтавщина Бізнесова: розвиток спільними зусиллями – результат для кожного.
Друге – Полтавщина Унікальна: пітчинг успішних підприємств.
Третє – Полтавщина Ефективна: використання інструментів місцевого економічного розвитку.