Джерело: Івано-Франківська ОДА

2019-04-12В м. Івано-Франківську проходить тренінг на тему «Застосування інвестиційних інструментів в громадах», організований управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з представниками Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та урядом Канади.

Участь у тренінгу беруть представники райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

Навчання триватиме 11 та 12 квітня, протягом яких розглядатимуться такі питання: інструменти місцевого економічного розвитку, завдання інвестиційних інструментів для місцевого економічного розвитку; види інвестицій і джерела залучення фінансових ресурсів, жорсткі і м’які фактори конкурентоспроможності; організаційні інструменти активізації інвестиційних процесів; покроковий план формування інвестиційного паспорту громади; взаємодія з державними інституціями, які працюють в сфері залучення інвестицій; людський капітал громади – основа для ефективного залучення інвестицій;  розробка інвестиційного порталу; створення дієвої системи моніторингу інвестиційної привабливості громади та інші.

Крім прослуховування лекційного матеріалу, учасники залучаються до роботи в групах для спільного вирішення завдань та обміну досвідом. Вони набувають практичних навичок виявлення і формулювання ключових складових інвестиційної привабливості громад; відпрацьовують практичні навички з розбудови інституцій, діяльність яких спрямована на соціально-економічний розвиток громад; розробляють комунікаційні стратегії для пошуку інвесторів тощо.

По завершенні навчання слухачі отримають сертифікати про проходження навчального курсу з місцевого економічного розвитку.